Reklam

TCybers.Net özellikle mobil platformlara yönelik, hem takipçilerini bilgilendirmek hemde onlara yaşadıkları problemlerde birinci dereceden yol göstermek için yazılar yazan bir yayın organıdır, sitemizi aylık yaklaşık 150.000 günlük ise 5000 ile 10.000 arası kişi ziyaret etmektedir.

Okuyucu Kitlesi
Okuyucu kitlemiz genellikle meraklı ve teknolojiyi özgür bir şekilde kullanmayı amaçlayan her yaştan ve meslek grubundan olan teknoloji severlerdir.

Reklam Teklifi
Reklam teklifleri yapmadan önce sitemizdeki Hakkında bölümünden yararlanarak, konseptimiz konusunda bir fikir sahibi olmanız tavsiye edilir, çünkü reklam verecek firmaların veya kişilerin tekliflerinin sitemizin konseptinin dışında olmamasına dikkat etmesi gerekmektedir.

Reklam Modellerimiz
320x250: Site sağ tarafındaki Trend Yayınlar bölümünün alt veya üst kısımlarında, mobilde ise yazı içerisindeki birinci paragraftan hemen sonra gözükecek şekilde yerleştirilir.
468x60: Site yayın manşetinin, hemen altında, normal yayınların ise üstünde gözükecek şekilde yerleştirilir.
Link Alış-Verişi (Backlink): Yaptığınız teklifte, sitenizi uygun bulursak, karşılıklı olarak yapabileceğimiz gibi, sizin isteğinizle tek taraflı olacak şekilde de yapabiliriz, sitenin sağ alt köşesindeki, Destek başlığının altında, site bağlantınız yer alacaktır.
Tanıtım Yazısı: Firmanızın, sitenizin, ürün veya uygulamanızın Tanıtım Yazısı site ana sayfasında yayınlanacak şekilde yazılır.
Ücretlendirme
320x250: Trend Yayınlar bölümünde yayınlanacak Banner için aylık 25 TL, Yazı içerisinde ilk paragraftan sonra yayınlanacak Banner için ise aylık 35 TL ücret ödemeniz gerekmektedir.
468x60: Manşetin altında yayınlanacak Banner için aylık 25 TL ödemeniz gerekmektedir.
Link Alış-Verişi (Backlink): Karşılıklı link alış-verişlerinde herhangi bir ücret talep etmiyoruz, ancak tek taraflı, bir aylık backlink çalışması için 15 TL ücret ödemeniz gerekmektedir
Tanıtım Yazısı: Siz istemedikçe 6 ay boyunca yayında kalacak olan Tanıtım Yazınız için 50 TL ücret ödemeniz gerekmektedir.
Yayında Olan Makale İçin Reklam Teklifi: Yayında olan bir makale için reklam teklifi yapıldığında, fiyat belirlemek için makalenin okunma sayısı 400`e bölünür, örneğin makalenin okunma sayısı kayıtlarımızda 80.000 ise ve sürekli okunmaya devam ediyorsa 80.000/400=200 TL`dir.

Müşteri Odaklı Reklam Yerleşimi
Bazı özel sebeplerden dolayı, reklamın yerleştirileceği yeri, reklam teklifi yapacak olan, firma veya birey belirleyebilir, bu durumda bizim görevimiz, belirtilen reklam yerleşimi, site politikalarımıza uygun ise müşteriyle birlikte belirlenecek fiyatı ve reklam performansını detaylarıyla birlikte konuşmaktır.

Reklam Hazırlama
Teklif yapan firma veya bireyler, kendi reklam manşetlerini (banner) hazırlamakla yükümlüdür, ancak hazırlarken site görünümünü bozmayan, göz yormayan, yanıltıcı ve argo kelimelerden uzak duracak şekilde manşet (banner) hazırlamak zorundadır, aksi takdirde teklifinizin reddedilmesinin sebebi bu etkenler olacaktır.

İşlem Adımları
-Teklif yapacak birey veya firmanın reklam modelini belirtmesi
-Bizim bunun uygunluğunu belirlememiz
-Reklamı yapılacak unsurun incelenmesi
-Reklam manşetinin uygunluğunun belirlenmesi
-Detayların konuşulması
-Ödeme bilgilerinin müşteriye yollanması
-Ödeme yapıldıktan hemen sonra, anlaşıldığı şekilde reklamın sitemizde yayınlanması.

Reklam Reddi
+18 içerik üreten, yasalara aykırı işlemler yapan ve dolandırıcılık yazılımlarına yönelik çalışmalar yapan web siteleri reddedilecektir.

Ödeme Yöntemleri
İNİNAL, IBAN, PaPara

Reklam politikamız ve fiyatlarımızdaki değişiklikler, bu sayfadan güncellenecektir, reklam teklifi, soru ve görüşlerinizi lütfen İletişim bölümümüzden bize ulaştırın.

Son Güncelleme: 01.03.2018