Android Resim Bulanıklaştırma Uygulamaları

android-resim-bulaniklastirma-uygulamalari

Android resim bulanıklaştırma uygulamaları, Mobil telefon dünyasının gelişmesini sağlayan Android işletim sistemi, içinde barındırdığı uygulamalar ile kullanıcıları kendine hayran bırakmaktadır. Bu uygulamalar içerisinde yer alan resim düzenleme programları hemen hemen herkes tarafından kullanılmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde, çektiğiniz resimlere farklı efektler ekleyebilir ve yine çektiğiniz resimleri bulanıklaştırabilirsiniz. Telefonunuzda çektiğiniz kareleri düzenlemeniz ve bu karelerin kalitesini bir adım öne çıkarmanız için tasarlanan Android resim bulanıklaştırma uygulamaları sayesinde fotoğrafçılık merakınız her geçen gün artacaktır.

Androıid resim bulanıklaştırma uygulaması olan Lightroom CC,hem mobil üzerinde hem de bilgisayar üzerinde rahatlıkla kullanılmaktadır. İçerisinde birden çok özellik barındıran bu uygulama, çektiğiniz resimleri bulanıklaştırmak konusunda oldukça başarılıdır. Ayrıca, bulanıklaştırma işlemini yaparken, resmin görüntü kalitesini bozmamakta ve tek tuşla gerçekleştirdiği yapay zeka fotoğraf işletme özelliği ile de oldukça profesyonel bir hizmet vermektedir. Android resim bulanıklaştırma uygulaması olan Lightroom CC, bilgisayar versiyonuna göre daha gelişmiş özelliklere sahiptir.

android-resim-bulaniklastirma-uygulamalari

Bir diğer, Android resim bulanıklaştırma uygulaması olan Snapseed, Google tarafından üretilmiştir. Oldukça fonksiyonel özelliklere sahip olan bu uygulamanın arayüzü de pratik kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Gerçekleştirdiği bir çok işlemi yapay zeka ile yapmakta ve tek bir tuşla resimlerinizi bulanıklaştırmaktadır. Uygulamanın mobil versiyonunu Google market içerisinde bulabilir ve indirebilirsiniz.  Ayrıca Snapeed uygulaması, fotoğraf düzenleme konusunda başarılı olmakla beraber indirilme oranları en yüksek uygulamalar arasında yer almaktadır.

İndirLightroom CC APK
İndir: Snapseed APK
Etiketler:

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder