Android En İyi Şifre Koyma Uygulaması

android-en-iyi-sifre-koyma-uygulamalari

Android  en iyi şifre koyma uygulaması, Android kullanıcılarının cihazlarının güvenliğini sağlamak için birçok güvenlik uygulamaları geliştirilmiştir. Bu güvenlik uygulamaları sayesinde, söz konusu telefonlar, sadece kullanıcı tarafından açılıp kapanabilmektedir. Google tarafından geliştirilen bu Android şifre koyma uygulamaları sayesinde, kullanıcıların kişisel bilgileri, resimleri ve mesajları meraklı gözlerden korunması sağlanır. Dilediğiniz güvenlik uygulamasını, Google marketten indirebilir ve telefonunuzun güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Android işletim sistemi ile çalışan telefonlarının en güzel özelliği istediğiniz her şeyi kolayca yapabilir ve tüm uygulamaları kullanabilirsiniz. Android şifre koyma uygulamaları sayesinde, telefonunuzdaki diğer programlara da şifre koyabilirsiniz. Ayrıca her seferinde şifre ile uğraşmak istemeyen Android kullanıcıları, sadece gizli olmasını ve şifre ile açılmasını istediği programları belirleyerek, sadece o programlar üzerinde parola işlemini uygulayabilmektedir.

android-en-iyi-sifre-koyma-uygulamalari

Android şifre koyma uygulamalarının başında yer alan Applock, güvenlik açısından bakıldığı zaman en başarılı programlardan biridir. Applock uygulaması sayesinde, istediğiniz programlara şifre koyabilir ve diğer kişisel bilgilerinizi meraklı gözlerden koruyabilirsiniz. Applock android şifre koyma uygulamasını Google market aracılığı ile indirebilir ve kurabilirsiniz. . Uygulamayı kurduktan sonra yapmanız gereken bir şifre belirlemek ve belirlediğiniz şifre ile uygulamayı aktif hale getirmektir. Bu uygulama sizden güvenlik için bir E-posta hesabı isteyecektir. Aktif olarak kullandığınız E-posta adresini vermeniz daha mantıklı olacaktır. Son olarak, Applock, size şifre koyabileceğiniz programları içeren bir liste hazırlayacaktır. O liste bulunan programlara şifre koyabilir ve güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

İndir: AppLock APK
Etiketler:

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder