Androıd Telefon Takip Nasıl Yapılır?

Androıd telefon izleme

Androıd telefon izleme nasıl yapılır? dijital dünyanın doruklarında yaşadığımız bu modern zamanlarda, insanlar birçok kişisel bilgisini dijital alana aktarmış bulunmakta, aile içerisinde bile bu tür konuları konuşmayan insanlar, dijital dünya da konuşmaktalar, bu durum dijital dünyanın ne kadar önem kazandığını ve insanların özel dünyalarının ne kadarının bu sanal dünya ya yansıdığını varın siz düşünün artık, bu yazımızın amacı hedef bir android telefon izleme, mesajları, sosyal medyadaki aktiviteleri, resimleri,  rehber listesini konuşmaları, konuşma kayıtlarını görme gibi imkanlarla android telefon takip etme işlemi nasıl yapılır? en detaylı şekilde anlatacağız.

Telefon takip programı android makale uzunluğu gözünüzü korkutmasın android telefon takip sistemi çok basit bir sistemdir dikkatli bir şekilde okursanız, tüm bu işlemlerin ne kadar basit olduğunu göreceksiniz.

Unutmayın: Tüm sorumluluk size aittir, buyurun TCybers Kullanım Şartları

Bilinmesi Gerekenler:

  • Android telefon takip programı işlevini hayata geçirmek için, hedef telefonun elinizde olması gerekiyor, kısa bir süreliğine elinizde bulunması yeterlidir, yöntemimiz günceldir ve sorunsuz çalışmaktadır.
  • Kullandığımız yazılımla ilgili bir sorun yoktur, ancak karşıdaki kişiyle ilgili sorunlarınız sizi bağlar, zorda olsa bu tür yazılımların fark edilmesi mümkündür, telefon izleme programı nasıl anlaşılır yazımızda açıklayacağız.
  • Android casus yazılımı kurduğunuz cihaz da, program kendini gizleyecektir, kişi izlendiğini, takip edildiğini asla anlamayacaktır, telefon izleme programı iphone cihazlar için değil androıd cihazlar içindir, fazla uzatmadan işlemlere başlayalım.

Verdiğimiz bu adresten Spyhuman.com adresine girin, sizi aşağıdaki gibi bir sayfa karşılayacaktır.

Androıd telefon izleme

Bu sayfa da ok işareti ile gösterdiğimiz alana yani Register kısmına tıklayın, aşağıdaki sayfa açılacaktır, buradaki birinci alanı cep telefonu numaranızı yazın, 2. alana bir tane mail adresi yazın, sonradan giriş yapabileceğiniz bir mail adresi olsun, ardından 3. ve 4. kısımlara unutmayacağınız, çözülmesi zor bir şifre koyun. Bknz: Güçlü Bir Şifre Nasıl Oluşturulur? son olarak, SUBMİT tuşuna basın.

Androıd telefon izleme

Submit tuşuna bastıktan sonra, aşağıdaki gibi bir yazı belirecektir, bu yazı mail adresinize, hesabınızı onaylamak için bir, bağlantı gönderdiğini belirtmektedir, hemen kayıt olmak için kullandığınız, mail adresine giriş yapın ve gelen kutunuzdaki, onaylama linkine tıklayıp, hesabınızı onaylatın.

Androıd telefon izleme

Onaylama bağlantısına, tıkladıktan sonra, resimdeki gibi, hesabınızı onayladığınızı belirten bir teşekkür mesajı alacaksınız, şimdi Spyhuman hesabınıza giriş yapın.

Androıd telefon izleme

Giriş yaptıktan sonra sizi resimdeki panel karşılayacaktır, bu panelde şimdilik bir şeye dokunmadan, ok işareti ile gösterdiğimiz, android casus yazılım apk indirmek için Download App başlığına tıklayın, belli başlı özellikler de android casus yazılım ücretsizdir.

Androıd telefon izleme

Telefon izleme programı indir butonuna tıkladıktan sonra, sizi bu sayfaya getirecektir, buradan android casus yazılım indireceğiz, resimdeki gibi Download SpyHuman App (sps.apk) başlığına tıklayın, tarayıcınızda indirme başlayacaktır, bilgisayardan indirdiyseniz, cihazınıza gönderin, veya gönderme şansınız yoksa, hedef cihazda tarayıcıya girerek, indirip kurun.

Androıd telefon izleme

Geldik zurnanın zırt dediği yere, buradan sonra anlatacaklarım android casus yazılımı kurma açısından önemli dikkatli bir şekilde okuyun ve adım adım uygulayın, ilk önce indirdiğimiz, Secure Service başlıklı casus yazılımı, hedef cihaza yüklüyoruz (bu sevgilinizin veya tanıdığınız birinin cihazı olabilir, kısa bir süreliğine ele geçirmeniz yeterli)

Androıd telefon izleme

telefon takip programı, yükleme işlemi bittikten sonra, hemen tuşuna basarak uygulamaya girin, sizi aşağıdaki gibi bir ekran karşılayacaktır, burada Done tuşuna basıp uygulamaya girin. telefon izleme programı kaldırma işlemi, program kendini gizlediği için normal koşullarda gerçekleşmez, ancak nasıl kaldıracağınızı Telefonda Casus Yazılım Nasıl Anlaşılır-Kaldırılır? başlıklı yazımızda anlattık.

Androıd telefon izleme

Gelen bu ilk karşılama ekranında resimdeki gibi CONTİNUE tuşuna basın

Androıd telefon izleme

Açılan yeni sayfa da aşağıya kaydırın ve ACCEPT tuşuna basın

Androıd telefon izleme

telefon izleme programında gelen 3. ekranda resimdeki gibidir, ilk önce Select the purpose of your monitoring seçeneğine basın, aşağıda açılan menüden ilk seçeneği seçin, ama durun önce biraz bilgi verelim.

Monitoring of Emplovee: Çalışan izleme
Monitoring of Minor Children: Çocuk izleme
Other Monitoring Purpose:  Diğer

Aralarında pek bir fark yok aslında, neyse biz devam edelim ilk seçeneğe basın.

Androıd telefon izleme

Gelen sayfa da resimdeki gibi CONTİNUE tuşuna basın

Androıd telefon izleme

Geldik son rütuşların yapılacağı menüye, bu menüdeki 5 tane işlemi de aktif hale getireceğiz, ama öyle tıklayınca aktif olan şeyler değil bunlar.

Androıd telefon izleme

İlk önce ilk seçeneğimiz Screen Capture seçeneğini aktifleştirmek için, karşısındaki anahtara tıklayın (bu özellik çaktırmadan ekran görüntüsü alıcak bize aktarıcak filan)

Androıd telefon izleme

Size resimdeki gibi bir uyarı verecektir, burada 1. kısımdaki Bir daha gösterme seçeneğini onaylayıp, Şimdi Başla tuşuyla bu anahtarı aktifleştirin.

Androıd telefon izleme

Burada GPS Location hizmetini hemen aktifleştirin (konum tespiti yapmamızı sağlayacak)

Androıd telefon izleme

3. seçenek olan Device Administrator seçeneğine tıklayın, bu seçenek sayesinde programa, cihazı yönetme yetkisi vereceğiz, bu yetkiyle neler yapılacak neler :D, neyse işte buna da tıkladıktan sonra

Androıd telefon izleme

Bu sayfa açılacak bu sayfa da resimde de gördüğünüz üzere Etkinleştir tuşuna basın, sonra geri gelin

Androıd telefon izleme

Notification Service seçeneğini aktifleştirmek için, karşısındaki, anahtara tıklayın, (bu seçenek bildirimleri mesajları filan bize aktaracak)

Androıd telefon izleme

Anahtara tıkladıktan sonra gelen Bildirim erişimi menüsünde Secure Service seçeneğini göreceksiniz, onun karşısındaki boş tik alanına tıklayın, karşınıza aşağıdaki gibi, bir uyarı verecek, bu uyarıya resimdeki gibi Tamam deyin, ardından geri gelin.

Androıd telefon izleme

Son seçeneğimiz olan Accessibility Service seçeneğini aktifleştirmek için anahtar üzerine tıklayın (Bu özellik cihazdaki birçok özelliğe erişebilmemizi sağlayacak)

Androıd telefon izleme

Açılan bu sayfa da Secure Service (Kapalı) yazan kısıma tıklayın

Androıd telefon izleme

Açılan izin sayfasında Kapalı tuşunun karşısındaki anahtarı aktifleştirin, bu sırada size resimdeki gibi bir uyarı verecektir, yine Tamam a basın, ve erişme izninide verin.

Androıd telefon izleme

Geri geldiğinizde tüm izinler aşağıdaki gibi aktifleşecektir, şimdi ekranı yavaşça aşağı kaydırın.

Androıd telefon izleme

Resimdeki gibi en altta yer alan CONTİNUE seçeneğine tıklayın

Androıd telefon izleme

Son olarak karşımıza SpyHuman hesap giriş ekranı gelecek, burada hemen ilk başta kayıt olduğumuz bilgileri gireceğiz. 1. kısıma kayıt olurken kullandığınız cep numarası, 2. kısıma kayıt olurken kullandığınız mail adresi 3. kısıma da kayıt olurken oluşturduğunuz şifreyi girip 4. kısımda LOGİN`e basın ve hesabınıza giriş yapın, bu işlemden sonra ne olacak biliyor musunuz? uygulamamız kendi kendisini yok edecek, menüde filan gözükmeyecek ama arka da çalışmaya devam edecek, bu saatten sonra cihazı elinizden bırakabilirsiniz, hedef kişi her kimse artık bütün mesajları sizde.

Androıd telefon izleme

Mesajlara nasıl bakacağız?
Mesajları görmek için bu adresten Spyhuman.com hesabınıza giriş yapın, ardından sizi karşılayan bu panelde istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz, mesela ben kendi kendimi izledim, kendi kendimin casusu oldum :D işlemler bu kadar.

Androıd telefon izleme

Bu panelden Telefon Kayıtları, SMSler, Konum Tespiti, Fotoğraf, Ses Kayıtları (Aramaları Dinleyebilirsiniz), Uygulama Bilgileri, Sosyal Medya aktiviteleri, yazışmalarını, ve Kişi Listesi gibi birinci dereceden özelliklerin yanı sıra onlarca şeye ulaşabilirsiniz, sistem aktif bir şekilde çalışmaktadır, bu konuda yaşadığınız problemleri yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz, android casus yazılım temizleme işlemi: Telefonda Casus Yazılım Nasıl Anlaşılır-Kaldırılır? başlıklı makalemizde anlatıldı.
Etiketler:

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

1 yorum :

  1. deneme sürümünde whatsapp görüntülenmiyor mu?

    YanıtlaSil