Sahte Takdir-Teşekkür Belgesi Yapma Programı

sahte-takdir-tesekkur-belgesi-olusturma

Sahte Takdir-Teşekkür Belgesi Yapma Programı - bu yazımızda, karne günleri yaklaştıkça internet de aranan bir uygulama olan sahte takdir teşekkur belgesi oluşturma programından ve kullanımından bahsedeceğiz.

Verdiğimiz linkden, Belge Oluşturucu programı, indirip rar içerisinden, bilgisayarınızın Masaüstüne çıkartın ve içerisine girip programı çalıştırın.

sahte-takdir-tesekkur-belgesi-olusturma

İki kere üzerine tıkladıktan sonra, aşağıdaki pencere açılacaktır

sahte-takdir-tesekkur-belgesi-olusturma

Burada gördüğünüz gibi 4 adet belge tipi var, Teşekkür Belgesi, Takdir Belgesi, Onur Belgesi ve Başarı Balgesi, yapmak istediğiniz belge türüne bir kez tıklayın, biz örnek olarak Teşekkür belgesi hazırlayacağız.

sahte-takdir-tesekkur-belgesi-olusturma

Gelen bu ekranda, üst tarafta gördüğünüz 5 adet doldurma bölümü, sizin bilgilerinizin yer aldığı bölümdür, burada dikkat etmeniz gereken, örnekte verildiği gibi, büyük, küçük harf, boşluk, tre gibi etmenlere dikkat ederek, en uygun şekilde doldurmanızdır, doldurma işlemini bitirdikten sonra, resimde sağ üst tarafta, kırmızı kutu ile gösterdiğimiz Oluştur butonuna basın, ve oluşan belgenin son halini görün, ardından Oluştur yanındaki Kaydet butonuna basın

sahte-takdir-tesekkur-belgesi-olusturma

Gelen bu ekranda, oluşturduğunuz belgeye bir isim verin ve masaüstüne kaydedin, aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi, Teşekkür belgemiz oluşturuldu.

sahte-takdir-tesekkur-belgesi-olusturma

Oluşturma işlemi bittikten sonra, aldığınız kayıt resmini, yazıcınızdan renkli bir şekilde çıkartın, yazıcınız yoksa, flash bellek tarzı depolama cihazlarına resmi atıp, dışarıdan bir yerden çıkarttırabilirsiniz, bu konuda soracak sorunuz varsa bize, yorum kısmından sorabilirsiniz.

Etiketler:

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

2 yorum :

  1. Yanıtlar
    1. Hocam bir kaç takipçinin isteği üzerine gelmiş bir makale, isterseniz yayından kaldıralım, bu arada bir anda gelmeniz şaşırttı beni :D

      Sil