Ücretsiz Site Yapma Programı

Ücretsiz Site Yapma Programı

Ücretsiz Site Yapma Programı - Değerli TCybers takipçileri bu yazımda sizlere ücretsiz 1 yıllık websitesinin nasıl açılacağını anlatacağım. websitemizi kurarken Wordpress veya herhangi bir internet sitesine ihtiyaç duymayacağız, yazdıklarımı dikkatlice ve harfiyen yerine getirirseniz herhangi bir sorun yaşamayacaksınız, ilk önce websitemizi açıyoruz.

Websitesi Nasıl Açılır? 
Websitesini açmak için bize 1 adet domin ve hosting gerekiyor, domain ve hostingi ücretsiz olarak veren bazı siteler mevcut, ben iki tanesinden bahsedeceğim, bu ücretsiz domain ve hosting veren sitelerden en popüleri olanı 000webhost.com'dur.

Bir diğeri ise hostinger.web.tr'dir, bu sitelerin her ikisi de hızlıdır ve oldukça iyi krediler vermektedirler, her iki siteye de stabil şekilde Google veya Facebook ile kayıt olabilirsiniz, kayıt tamamlandıktan sonra c panel ve domaininizi kurun ardından FTP veya dosya yöneticisinden sitenizin dosyalarına erişin.

Site Nasıl kurulur?
Günümüzde artık eskisi gibi webmaster olmak hiçte zor değil, Google üzerinde website yapımı ile alakalı bir çok bilgiyi bulabilirsiniz, eğer kodlarla uğraşmak istemiyorsanız, bu yazımı sonuna kadar okuyun, yapmanız gereken çok basit, programı buradan indirmeyi tamamlayarak kurmaya başlayabilirsiniz, kurulumu tamamladıktan sonra açılan ekranda sağ üstte bulunan "Başla" butonuna tıklayın.

Ücretsiz Site Yapma Programı

Bu kısımda projenizin ismini oluşturuyorsunuz, artık hazırsınız gelen ileri butonunu kullanarak gelen sayfalardan, sitenizi düzenleyerek programın keyfini sürebilirsiniz, en son kısımda dosyasını, yüklemek istediğiniz, web sitenizin adres bilgilerini girerek sitenizi aktarmayı tamamlayabilirsiniz.

Ücretsiz Site Yapma Programı

Aktarmayı tamamlamadan önce sitenizi yedeğini kopyalarsanız ileride tekrar lazım olduğunda hızlıca erişebilirsiniz, programın sol kısmındaki menüyü kullanarak hızlıca sekmelerde geçiş yapabilirsiniz.
Etiketler:

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder