Samsung Galaxy J5 TWRP Yükleme Rehberi


Samsung Galaxy J5 TWRP Yükleme Rehberi Androıd cihazların özel kurtarma sistemi, daha doğrusu Bıos`u TWRP sistemini artık daha kolay kullanabilmeniz mümkün, Team Win`in resmi uyguaması olan Official TWRP App sayesinde cihazınıza uygun TWRP`ı bulup yüklemeniz mümkün.
Bu yazımızda  başlık Samsung Galaxy J5 için açtık. İşlemleri gerçekleştirmek için cihazınızın rootlu olması gerekmektedir.
Unutmayın: Cihazınızın başına gelebilecek sorunlardan TCybers.net sorumlu değildir.

Yapmanız gereken verdiğimiz linkden Official TWRP App indirip androıd cihazınıza kurmanız ve içerisine girmeniz, sizi sözleşmelerin olduğu bir menü karşılayacaktır, cihazınıza TWRP kurmanız demek zaten rootlu olduğu anlamına geliyor, dolayısıyla garanti muhabbetini biliyorsunuz,  o yüzden bu sözleşmeleri rahatlıkla onaylayabilirsiniz.

Ok tuşuna bastıktan sonra ana menü açılacaktır, burada resimde gördüğünüz şekildeki gibi menüler bulunmakta.

Cihazınıza Özel TWRP Yükleme

TWRP FLASH Menüsü: Bu menü sayesinde cihazınıza uygun TWRP sürümünü bulup kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz, üzerine tıklayın gelen menüden Select a Device butonuna basın ve açılan pencereden cihazınızı bulup seçmeniz, ardından uyumlu TWRP sürümlerini sıralayacaktır, üzerlerine tıklayıp kurulum adımlarını takip edebilirsiniz.

BACKUP EXİSTİNG RECOVERY Menüsü: Bu menü sayesinde Recovery menüsünü yedekleyebilirsiniz.

NETWORK SCANNİNG Menüsü: Bu menü ile cihaz data verileriyle ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder