Facetune Son Sürüm İndir


Facetune Full v1.1.4 Apk İndir - Facetune kaliteli bir fotoğraf filtreleme ve düzenleme programıdır, birçok indirme almasına rağmen ücretli bir uygulamadır, ancak sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz.

Play Store: Her fotoğrafın bir dokunuşa ihtiyacı vardır. İşte bu yüzden, dergiler insanları en iyi şekilde göstermek için Photoshop gibi pahalı ve karmaşık yazılımları kullanıyorlar.

Ama artık Facetune var! Facetune, her tür fotoğrafı rötuşlamak ve mükemmelleştirmek için kullanımı kolay, güçlü aletler (önceleri yalnızca profesyonellerin kullanımında olan) kullanır ve her fotoğraf doğrudan bir moda dergisinden çıkmış gibi görünür. İster profesyonel profilinizde, ister yalnızca arkadaşlarınızla online paylaşımda kullanmak için olsun, artık bütün portrelerinizin en güzel sizi gösterdiğinden emin olabilirsiniz.

Gittikçe daha da görselleşen dünyada yüzünüzün en iyi halini ortaya çıkarmak hiç olmadığı kadar önemli!

Facetune hakkında söylenenler:
• "Facetune, fotoğraf mobil bir telefonla çekildiyse bile size Hollywood görüntüsü katmayı başarıyor." - Roy Furchgott, The NY Times
• “FaceTune’un düzenleme kalitesi beni gerçekten çok etkiledi. Photoshop düzenlemeleri artık Avucunuzun içinde.” - Allyson Kazmucha, iMore
• "Facetune, insanların parmağının ucuna Photoshop dokunuşunu veriyor." - Victoria Taylor, New York Daily News

Etiketler:

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder