Androıd`de Silinen Dosyaları Geri Getirme

Silinen Dosyaları Geri Getirme

Sildiğiniz Dosyaları geri getirmek için kullanabileceğiniz en iyi program şüphesiz DiskDigger Pro`dur, ancak root yetkisi ile çalışmaktadır, eğer cihazınızı rootlamadıysanız veya sorun yaşıyorsanız yazdığımız bu makaleye bakarak rootlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz, SuperSu İle Cihaz Rootlama

Mantığı oldukça basit sildiğiniz dosyaları geri getirmek için, DiskDigger programına girdikten sonra etrafa şöyle bi bakın :D şaka şaka sizden root izni isteyecektir, İzin ver deyin, ardından Ana Sayfadan geri getirmek istediğiniz dosyanın konumunu seçin.

Örnek olarak SD Kart dan bir dosyayı geri getirmek istiyorsak SD karta tıklayalım, Açılan menüden geri getirmek istediğimiz dosyanın formatını seçelim, mp4, jpeg vb. seçtikten sonra, tarama işlemi başlayacaktır bu biraz zaman alabilir hafızanın büyüklüğüne göre.

Tarama işlemi bittikten sonra (veya bir yerden sonra durdurmak istiyorsak üst orta bölümden durdurma butonu ile durdurabiliriz) gelen dosyaları geri getirmek için, hemen yanlarındaki seçenekler butonuna basın açılan pencereden, Save this file locally tuşuna basın, kaydetmek istediğiniz yeride seçtikten sonra, Dosyayı geri getirmiş olduk.

Sponsor

Belki Okursun:

Etiketler:

Yazar

Sanal Dünya`ya dair aklınıza gelecek birçok konuda bilgilendirme amaçlı yazılar yazıyoruz, yazmamızdaki başlıca amacımız, okuyucumuzu sıkmadan, sitemizde geçirdiği zamanı, en verimli şekilde geçirmesini sağlamak.

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder