Hitman Sniper Modlu Sürüm İndir

Hitman Sniper Modlu Sürüm İndir

Hitman Sniper Mod Apk+ Data  - Merhaba, bu makalemizde Hitman Sniper'dan bahsedeceğiz. Aksiyon ve kan dolu bu oyunda verilen görevleri yerine getirerek çeşitli ekipmanları açmanız istenecektir. Oyunumuzun grafik ve ses deneyimi mükemmel seviyededir, sürükleyici silah ve çeşitli ekipmanları ile oyunu bırakmak istemeyeceksiniz. 

Çeşitli oyun modları ile isterseniz offline isterseniz online olarak oynayabilirsiniz. Oyunu, Facebook hesabınıza bağlayıp, arkadaşlarınız ile kapışabilirsiniz. Oyun içerisinde ki maddi sorunlardan dolayı oyunu sınırsız para modu olarak sizlere sunuyoruz.

Mod mantığını, paranızı harcadıkça çoğaldığında göreceksiniz. Verilen görevleri yerine getirerek ve sizden öldürmenizi istediği kişiyi öldürerek rütbe başına bir silah parçasını toplayacaksınız, parçalar tamamlandığında yeni bir silah sahibi olacaksınız. 

Hitman Sniper Modlu Sürüm İndir

İki türlü oyun modu vardır, Zombi oyun modu ve çoklu görev modu. Zombi oyun modunda kişinin aracının tamiri sırasında şahısı zombilerden korumanız istenecektir. Çoklu görev modunda ise size verilen kişi veya kişileri öldürmeniz istenecektir.

Etiketler:

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder