Bebek İzleme Programı - Androıd

Bebek İzleme Programı

Bebek İzleme Programı - Baby Monıtor Pro - Dijital dünya gelişirken ihtiyaçlarımıza göre çok yararlı yazılımlarda gelişmektedir, bu yazımızın konusu daha çok anneleri ilgilendiriyor, Baby Monıtor uygulaması ile Androıd cihazınızdan çocuğunuzu izleyebilir ve herhangibir olumsuzluk durumunda anında haberdar olabilirsiniz.

Özellikler:

  • Direkt olarak kamera bağlantısı yapabilirsiniz
  • Bebek ağladığında sesini size iletir (Yani sadece ses sensörünüde kullanabilirsiniz)

Nasıl İşler?
Kullanım için iki adet Androıd cihaza ihtiyacınız vardır, iki cihaza da aşağıda linkini vermiş olduğumuz Baby Monıtor uygulamasını indirin (Google Play`de ücretli olan bu uygulamayı sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz)

Kullanım: İndirdiğiniz Baby Monitor uygulamasını iki cihaza da kurun ve açın, cihazlardan birini bebeğinizin yanına diğerinide kendi yanınıza alıcaksınız, o yüzden cihazı bebeği görecek şekilde ayarlayın.

Adımlar:
Uygulama girişinde iki adet seçenek vardır, Bebeğin yanında kalacak cihazda Baby Station butonuna sizin yanınızda kalacak cihazda ise Parent Statıon butonuna basın, Bebeğin yanında kalacak olan cihazdaki kodu kendi yanınızda kalacak cihaza girin ve pair butonuna basın.

Bebek İzleme Programı

 Bebeğin yanında kalacak olan cihazdaki onay ekranında Yes butonuna basın

Bebek İzleme Programı

Gelen bu ekranda Done butonlarına basın.

Bebek İzleme Programı

Bebeğin yanında kalacak olan cihazda resimdeki gibi Baby Station butouna , sizin yanınızda bulunacak cihazda ise yine resimdeki gibi Parent Station butonuna basın.

Bebek İzleme Programı

Bu işlemden sonra bebeğin yanındaki cihazda kamera açılacaktır buradan sonraki işlem kontrol işlemidir ve sizin yanınızdaki cihazdan devam edecektir, yeşil ekran sizin cihazınızdır burada Start monitorıng butonuna basarak izleme işlemini başlatın.

Bebek İzleme Programı

Gelen bu ekranda bebeğinizin sesini dinleyebilirsiniz, eğer uyuyorsa bu ekranda uyuduğunu gösterir, uyanır ağlarsa ekran aşağıda gördüğünüz gibi olarak size sesini iletir, çocuğun yanına gitmeden Mikrofon simgesine tıklayarak ona sesinizi yollayabilirsiniz. (e e e bebeğim eee diyebilirsiniz :D)

Bebek İzleme Programı

Eğer tüm bunlar sizi tatmin etmediyse, Kamera işaretine tıklayarak bebeğinizin görüntüsünü canlı olarak izleyebilirsiniz.

Bebek İzleme Programı

Ek: Eğer odası karanlıksa yukarda gördüğünüz fener işaretine tıklayarak kendi yanınızdaki cihazdan bebeğinizin yanındaki cihazın Flash ışığını yakabilirsiniz. İndirmek için İndir butonuna basın.

Bebek İzleme Programı - Androıd
Sponsor

Belki Okursun:

Etiketler:

Yazar

Sanal Dünya`ya dair aklınıza gelecek birçok konuda bilgilendirme amaçlı yazılar yazıyoruz, yazmamızdaki başlıca amacımız, okuyucumuzu sıkmadan, sitemizde geçirdiği zamanı, en verimli şekilde geçirmesini sağlamak.

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder