Akıllı Telefonlar İçin Joystick

Akıllı Telefonlar İçin Joystick

Akıllı Telefonlar İçin Joystick - Akıllı telefonlardaki sanal joysticklerin kullanımı zor olabiliyor, ilerleme kaydetmek için yön tuşlarını gayet iyi kullanmak gerekiyor, Birileri bu konu üzerine biraz düşünmüş ve çok güzel bir projeye imza atmış.

Oyunculara ilaç gibi gelecek olan bu aksesuar sayesinde telefon ekranlarımız terleyen ellerimizle ıslanmayacak, ürünün herhangi bir kurulum işlemi yok sadece satın alıp telefon ekranınıza, vantuzu sayesinde yapıştırarak kullanabilirsiniz. 
Bu sayede sanal tuşunuz artık fiziksel bir tuşa dönüşecektir, kullanım bakımından oyunculara büyük kolaylıklar sağlayan bu ürün ile artık kritik manevra gerektiren oyunlardaki hareketleri çok rahatlıkla yaparak işin tadını çıkarabileceksiniz.
Akıllı Telefonlar İçin Joystick

Üzülerek söylüyorum ki bu ürün ülkemizde hala bilinmiyor ve neticesinde satılmıyor, ancak n11, GittiGidiyor ve Amazon gibi sitelerden sipariş verip yurtdışından getirtebilirsiniz. 

Fiyat aralığı 60₺ ile 5₺ arasında değişiyor. Ürüne ulaşmak için tarayıcınıza "smartphone joystick" veya "mobile joystick" yazarak aratabilirsiniz, ürünün çokca çeşidi var o yüzden telefon mu yoksa tablete mi aldığınıza dikkat edin zira boyutları farklı olabiliyor. Umuyoruzki böyle kullanışlı bir ürün ülkemizde tez zamanda yaygınlaşır.

Ürünün tanıtımını yapan ilk sitelerden biriside tcybers`dır, yakın zamanda ürünün inceleme videosuda gelebilir.
Sponsor

Belki Okursun:

Etiketler:

Yazar

Sanal Dünya`ya dair aklınıza gelecek birçok konuda bilgilendirme amaçlı yazılar yazıyoruz, yazmamızdaki başlıca amacımız, okuyucumuzu sıkmadan, sitemizde geçirdiği zamanı, en verimli şekilde geçirmesini sağlamak.

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder