Turbo Hızda Video ve Mp3 İndirin

Turbo Hızda Video ve Mp3 İndirin

Turbo Hızda Video ve Mp3 İndirin - Youtube-dl bir video indirme yazılımıdır. Bu yazılım çok az bilinmektedir ve oldukça günçlü bir yazılımdır. Bu yazılımı kullanabilmek için bilgisayarinizda Python 3 yüklü olması gerekmektedir.

Python yüklemek için python.org sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sitenin menüsünden bilgisayarınızın işletim sistemine uygun olanı seçerek indirebilirsiniz. İndirmeyi yaptıktan sonra kuruluma geçin. Kurulumu basittir standart kurulum yani next ile ilerleyerek kurabilirsiniz. Python kurulu  ise tekrar kurmanıza gerek yoktur. PyCharm editör ile aşağıdaki linkten vermiş olduğumuz kod ile YouTube den istediğiniz kalitede tüm videoları indirebilirsiniz. Yapmanız gerekenler çok kolay.

Masaüstünde yeni klasör oluşturun ve projenizi burada yapın. New Projectden  projeyi oluşturunuz, projenize ismi koyduktan sonra projenin dosya konumunu olarak, Masaüstündeki oluşturduğınız klasörü seçin, ayarlara gelin (kısayol olarak Ctrl + shift + n kullanabilirsiniz). Scripti kopyalayın ve projenize yapıştırın. İndirip direk çalıştırabilirsiniz.

YouTube-dl ile Facebook, Dailymotion, ve bir çok siteden indirme yapabilirsiniz, kullanımına gelecek olursak indirmek istediğimiz video urlsini kopyalıyoruz. İndirdiğiniz scripti çalıstırdıgınızda biraz beklemeniz gerekecektir, gerekli ayar dosyalarının indirilecektir ve ardından sizden URL isteyecektir. Url adresine YouTubeden kopyaladığınız linki yapıştırın ilk başta sizlere videonun bilgileri verilecektir. İndirmek isterseniz 1`e basarak indirmeyi başlatabilirsiniz. Şimdilik program Windows üzerinde çalışmaktadır. Android için yakında paylaşılacaktır.

Kodlarımızdan görüntüler:

Turbo Hızda Video ve Mp3 İndirin

Turbo Hızda Video ve Mp3 İndirin

Kodları çalıştırdığınızda ki görüntü:

Turbo Hızda Video ve Mp3 İndirin

Video urlsini yapıştırdıktan sonra enter tuşuna basın ve gelen soruda istenileni yapınız gerekli işlemlerden sonra video otomatik indirilecektir. Video`nun indirildiği dosya konumu kodun bulunduğu yerdedir yani Masaüstündedir.

BakınızDown.py İndir
Sponsor

Belki Okursun:

Etiketler:

Yazar

Sanal Dünya`ya dair aklınıza gelecek birçok konuda bilgilendirme amaçlı yazılar yazıyoruz, yazmamızdaki başlıca amacımız, okuyucumuzu sıkmadan, sitemizde geçirdiği zamanı, en verimli şekilde geçirmesini sağlamak.

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder