HD Duvar Kağıdı Uygulaması

HD Duvar Kağıdı Uygulaması

HD Duvar Kağıdı Konusunda 1 Numara Uygulama! - Başlıkta okuyup da gelen arkadaşlara şimdiden söyleyeyim sadece HD değil aynı zamanda 4K Duvar Kağıtları da vardır. (Ancak telefon ekranının 4K desteklemesi gerekiyor) Uygulamayı indirdikten sonra sizleri çok basit bir arayüz karşılayacak.

Uygulamaya giriş yaparken kullanmış olduğunuz telefonun markasını belirleyin, bu sayede ekran çözünürlüğünüze uygun, en kaliteli duvar kağıtlarını ard arda sıralayacaktır. Sizin yapmanız gereken sadece hoşunuza giden bir görseli indirip duvar kağıdınız yapmaktadır.

HD Duvar Kağıdı Uygulaması

Uygulamanın içeriğinden bahsedecek olursak, uygulamanın zaten bir internet sitesi var, sitesinde de bilgisayarlar ve mobil cihazlar için ekran çözünürlüklerine uygun olan yüzlerce görseli bulabilirsiniz. Ama mobil kullanıcıysanız biz direkt olarak uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederiz, çünkü hem arayüz daha basit ve kullanışlı olur, hem de ekran çözünürlüğünüzü otomatik olarak bulduğu için, sizi zahmetten kurtarır.

HD Duvar Kağıdı Uygulaması

Uygulamanın seçenekleri de oldukça geniştir, hemen hemen isteklerinizin hepsini karşılayacak düzeydedir. 3D, Uzay, Doğa, Anime, Arabalar vb gibi, ben bu uygulamayı keşfettiğim günden beri severek kullanmaktayım, bütün ihtişamıyla telefonumda duruyor ve uzun bir süre daha durmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Tabi bazılarınız ZEDGE varken bu da kim oluyor? diyebilir, benim kendi görüşüm şudur ki, Zedge'nin Duvar kağıtları konusunda Walpaper Craft'ın yanından bile geçmeye hakkı yok, ağır konuşacağım, çünkü Zedge'nin görsellerinin çoğu yaş sınırlarını aşan veya arabalar ile ilgili olan görsellerdir, bazılarınızın hoşuna gidebilir tabi, bence Duvar Kağıdı dediğin yaratıcı ve iç açıcı olmalı. Baktığında insana huzur vermeli veya güzel şeyleri hatırlatmalı.


Etiketler:

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder