Bayan TCybers Takipçilerine Hitaben

Bayan TCybers Takipçilerine Hitaben!

Bayan TCybers Takipçilerine Hitaben! - Bugüne kadar, TCybers`da ne böyle bir konu açılmış nede, bu konu üzerine konuşulmuştu, Sistemleri yada geliştirilen uygulamaları sadece bizler kullanmıyoruz, bugüne kadar tanıttığımız birçok uygulamayı bayan takipçilerimizde kullanıyor, bunu istatistiklerden sık sık görüyorum, ancak sadece bayanlara yönelik içerikleri, onların içinden biri bizden daha iyi anlatabilir, daha çok neyle ilgili olduklarını rahatlıkla anlayabilir, diye düşünüyorum, ayrıca yazma isteğinin bayanlarda daha çok ilgi duyulan bir konu olduğu kanısındayım, bu yüzden TCybers.Net`de sadece bayanlara yönelik içerik üretebilecek, yani yazı yazabilecek, bayan takipçilerimizden, eğer gerçekten yazmak isteyenler varsa, onlar için, bizden biri olma kapısını bu yazıyla açmış bulunmaktayım.

Teknik Bilgi Olarak, Ne Bekliyoruz? Teknik bilgi olarak, hiçbirşey beklemiyoruz, yani bu websitesi nasıl çalışır? yada nasıl yazı yazılır gibi soruları kafanıza takmanıza hiç gerek yok, sadece meraklı olmanız, öğrenmeye aç olmanız, araştırmayı sevmeniz ve birazda kompozisyon denemeniz olması yeterli.

Ne Tür Yazılar Yazabilirim? Öncelikle unutmamanız gereken, TCybers`a bayan takipçilere yönelik içerikler üretmek için geldiniz, site konusunun dışına çıkmadan istediğiniz başlıklarda yazılar yazabilirsiniz, ancak önceliğiniz bayan takipçiler olduğu için size birkaç örnek vermek istiyorum; Makyaj Malzemelerini Tanıtan Bir Uygulamanın Kullanımı, Yada Güzellik konusunda geliştirilen uygulamları tanıtım ve kulanımlarını bir yazıya dökebilirsiniz. Yazılarınızdaki hataları problem yapmanıza hiç gerek yok, çünkü her yazı editorlerimiz tarafından, düzenlenmektedir, sizden beklediğimiz sadece yazı yazmanız.

Zaman Sorunu Varmı? Asla herhangi bir zaman kısıtlamanız yok, zaten biz insanların kısıtlanmasına her zaman karşı olduk, o yüzden sadece yazmak istediğiniz zaman yazıp, yayınlamanız yeterlidir.

Nasıl Başvuracağım? Başvuruyu vtcybers@gmail.com adresine Yazar Olmak İstiyorum başlığıyla, yazı içeriğinde hangi tür konularda yazı yazacağınızdan bahsederek gönderebilirsiniz, başvurunuz en geç 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.

Kişisel Bilgileriniz Başvuruya hiçbir şekilde kişisel bilgilerinizi eklemek zorunda değilsiniz, Sizinle sadece e-posta yoluyla irtibatta olacağız. Şimdiden hoş geldiniz. Soracak başka sorularınız varsa, aynı mail adresinden sorabilirsiniz.
Etiketler:

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder