VPNTürk Yayınlandı

VPNTürk Yayınlandı

VPNTürk Yayınlandı ! - TCybers.Net`in desteğiyle kurulan, ve bugün resmi olarak yayın hayatına başlayan, VPNTürk.org ne yapar? ne için kurulmuştur? bu tanıtım yazımızda VPNTürk`ü tam anlamıyla tanıyacağız. Öncelikle ülkemizin, sanal dünyada yapmış olduğu, özgürlük kısıtlamalarından bahsetmek istiyorum, bu kısıtlamalardan kastımız, kimseyi eleştirmek, yahut yanlış olduğunu söylemek değildir, buradaki kastımız, gerçekten ihtiyacı olan  insanlarında kısıtlanıyor olması, gerek sosyal medya erişimleri, gerekse website erişimleri herhangi politik bir durum da, engellenebiliyor.

Bunları da geçersek sürekli engellenen, websitelerinide hesaba katmak gerekir, bu tür konularda, rehber niteliğinde hizmet veren, bir ilk oldu VPNTürk. Tüm bu nedenlerin yanında, internet alemindeki güvenliğimizde, artık tehdit altında, kullandığınız bilgisayarlar, telefonlar bir denek gibi kullanılıp, çeşitli siber suçlara sizin haberiniz olmadan bulaştırılabiliyor, İnternet`e bağlanırken, nasıl güvende olursunuz, gibi sorulara yanıt olacak bir platform kuruldu diyebiliriz.

Aslında VPNTürk ismi, akılda kalıcılık için seçilen bir isim, zira sitede sadece VPN paylaşımları olmayacak, web dünyasında, websiteleri nasıl çalışır? proxy nedir? nasıl kurulur? ssh, telnet nedir? , TLS Nedir? , BBS Nedir?, L2TP Protokolü, Fatih ağına nasıl bağlanılır, ağların çalışma mantığı, çalışan güncel vpnler, windows için VPN önerileri, webproxy siteleri, website engelini kaldırma, ssl güvenliği, çeşitli web konularında ,inceleme yazıları, gibi tonlarca, konuda adres VPNTürk olacak.

Kategoriler; VPN , Proxy , SSH , DNS , Nedir?, Nasıl Kullanılır? , Haberler.

Sanırım bu kadar tanıtımın üstüne, sizinde bir puanınızı almak gerekiyor, hemen aşağıdaki linkden VPNTürk`ü ziyaret edebilir, bizzat, kendiniz gözlemleyebilirsiniz.

Etiketler:

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder