TCybers`ta Yazar Olmak İster Misin?

TCybers`ta Yazar Olmak İster Misin?

TCybers`ta Yazar Olmak İster Misin? - Belki TCybers`ı uzun süredir takip ediyorsun, belki de yeni keşfettin, eğer içinde bir yerde yazma isteği varsa, birde ekranın arkasından bakmak istersen TCybers`a, bu yazıyı okuduktan sonra aramıza katılma şansın olacak. Yazar adaylarında aradığımız başlıca birkaç özellik var. Bu özellikleri okuduktan sonra, gerçekten kendine güveniyorsan, başvurmanı tavsiye ederiz.

Kişisel Nitelikler Mobil Teknolojiler ve Yazılım benzeri konulara meraklı, özellikle Mobil Programlar alanında yazı yazacak, ahlak değerlerinden haberdar, ziyaretçi dilinden anlayan bir şahsiyet olmanız gerekiyor.

İmla Nitelikleri İmla konusunda gerekli bilgi birikimine sahip olmanız gerekmektedir. Başvuracak arkadaşımız yazılarında hiçbir imla kuralını çiğnemeden, Türkçeyi düzgün kullanarak, kelimeleri doğru yazarak, devrik cümle kurmaktan uzak durarak, yazısını üretmelidir. Küçük çaplı hatalar mutlaka olacaktır ancak bunu abartmamanız gerekiyor.

TCybers Makale Kuralları Şartı TCybers yazarları olarak yazılarımızı yazarken site görünümünü önemsiyoruz, yazıların site görünümünü bozmaması için bazı kurallar uyguluyoruz. (Asıl makale kuralları başvurudan sonra mail adresinize gelecektir.)
  • Linkler düzgün verilmeli ve alıntı olmamalı.
  • Yayınlarınız özgün (Size Ait) olmalı, başka yerlerden alınmamalı.
  • Yazısını hemen yazıp atayım diye değil, kaliteli içerik üretmek için yazmalı ve kısa tutmamalıdır.
  • Makale yazarken etiketlere önem vermeli ve kategori sistemine eklensin diye, her makalede "Sanal Dünya Haberler" etiketini aynen bu şekilde etiketler arasına koymalı.
Yazarlık başvurusu yapacak arkadaşlar yazılarında bunlara uymak zorundadır. Ne yazacağım?konusuna gelince size kalmış tema ortada Mobil ve Masaüstü Sistemler, Teknoloji vb. tonla konu var.

Başvuru Aşağıdaki sorulara cevap verdiğiniz bir metni mail adresimize göndermeniz gerekiyor. Mail adresimiz vtcybers@gmail.com
  • Ad ve Soyad
  • Yaş (18 Yaşından Büyük Olmanız Gerekiyor.)
  • İletişim İçin Cep Telefonu
  • Kendinizden Bahsedin
  • Yazarlık İçin Kullanılacak G-mail Adresi
  • Facebook Profil Adresi  (Zorunlu Değil)
Kabul Süreci Bu yazıyı okuyup kabul ettiğiniz ve formu doldurup, adresimize gönderdiğiniz takdirde en fazla 24 saat içinde size cevap vereceğiz, forumda belirttiğiniz G-Mail adresine yazarlık başvurunuzu onaylamanız için bir bildirim göndereceğiz, bu bildirimi takip ederek yazarlığınızı onaylamış olacaksınız.

Yazarlığa Giriş Yazarlığa kabul edildikten sonra  Editörün yazar seviyesini ölçmesi açısından, Yazar arkadaşımız TCybers makale kurallarına uyarak bir makale yazacak, ancak yayınlamayacaktır.
Etiketler:

Yazar

Sanal Dünya`ya dair aklınıza gelecek birçok konuda bilgilendirme amaçlı yazılar yazıyoruz, yazmamızdaki başlıca amacımız, okuyucumuzu sıkmadan, sitemizde geçirdiği zamanı, en verimli şekilde geçirmesini sağlamak.

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder