Swiftly Switch Pro İndir - Kontrol Paneli

Swiftly Switch İndir - Kontrol Paneli

Swiftly Switch Pro İndir - Kontrol Paneli - Telefonunuzu tek elle kullanırken zorlanıyor musunuz ? bu uygulama ile tek elle hızlıca yeni uygulamalar, favori uygulamalar, erişim navigasyon çubuğu, kontrol paneli ve kişileri arasında geçiş yapabilirsiniz. Hiç uzatmadan özelliklerinden bahsedelim. Ekranın sağ kısmından sol kısmına doğru hızlıca çekerek uygulamayı aktif edip, navigasyon, yeni yüklenmiş uygulamalar, son girdiğiniz uygulamalar ve rehbere erişim sağlayabilirsiniz.  

Kontrol panelinden Wifi açıp/kapatma, ekran döndrüme, bluetooth, ekran parlaklığı ve ses düzeyini tek bir hareketle kontrol edebilirsiniz. Çeşitli kısayolları destekler ( bazı kılıflarda da geçerlidir.) Doğrudan arama, sms gönderme ne zaman isterseniz ekranda o zaman görünür. Uygulamada reklam yok, internet gerekmez, root izni gerekmez.

Swiftly Switch İndir - Kontrol Paneli

Nasıl Kullanılır ? Aslında benim prensibim uygulamayı kullana kullana öğrenmenizdir. Ama yine de kullanım hakkında bir takım bilgi vereyim. Son uygulamaya geçmek için parmağınızı, geçiş yapmak istediğiniz uygulamaya getirin, sonra yukarı kaldırın.

Swiftly Switch Pro İndir - Kontrol Paneli

En son uygulamalar listenizi bir daire şeklinde gösterecek, parmağınızı ekranda tutmak için sağ kısımdan sola doğru (varsayılan olarak ekranın orta sağ alt köşesinde) hızlıca çalkalayın Varsayılan olarak sağ köşeden sola doğru kaydırarak yukarıda saydığım özelliklere erişim sağlayabilirsiniz.

Gezinmek için hızlı işlem dairenin dış bölgesine yerleştirilir buradan ev düğmesine, geri düğmesine ulaşabilirsiniz, bildirim panelini aşağıya çekebilir veya istediğiniz eylemleri özelleştirebilirsiniz. Ücretli sürüm ile şunlara sahip olacaksınız Özelleştirilebilir Favori Grid (1 × 1 - 7 × 7) , Şifreleme, Bildirim Merkezi, Simge (ikon) Paketi. Uygulamayı ücretsiz indirmek için aşağıdaki linklerden faydalanabilirsiniz.

Etiketler:

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder