Android HD Film İzleme ve İndirme

Android HD Film İzleme ve İndirme

Android HD Film İzleme ve İndirme - Çoğumuz film izlemeyi çok severiz. Hatta kafamıza göre bir film bulursak filmin etkisinden iki - üç gün çıkamayız. Böyle film severiz ama peki sinemaya gidecek paramız yoksa ne yaparız, internet üzerinden izleriz. Peki ya aradığımız filmi bulamazsak ne olur. Ben size söyleyim boşa geçen onca zaman, haliyle sinir ve üzüntü.

Android HD Film İzleme ve İndirme

Bunu ortan kaldırmak için ya çok güvendiğimiz bir site bulmamız lazım ya da uygulama. Şimdi size bir uygulama tanıtalım ve gönül rahatlığıyla Mobilden doya doya İzleyin veya İndirin. Gelelim uygulamanın inceliklerine Uygulama gerçekten çok basit ve kullanışlıdır. 12 tane kategorisi vardır (Aksiyon, Dram, Korku vb.) Çok hızlı bir arayüzü vardır. 

Seçtiğiniz filmi kalitesini ayarlayarak ister indirebilir isterseniz de izleyebilirsiniz. Yahut kendiniz belirlediğiniz kalitede ve kategoride filmlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca arayıp da bulamadığınız filmleri ilgili kişiye istekte bulunarak getirtebilirsiniz. 
Android HD Film İzleme ve İndirme

Uygulamada en güncel filmler her zaman en üsttedir.İsterseniz Menüden "En çok yorumu alan filmler" ve "En çok oylanan filmler" kısmına da göz atabilirsiniz.Ustelik filmlere yorumlar da yapabilirsiniz,tabi bunlar sizlere yetmez ise uygulamaya üye olarak filmleri oylayabilirsiniz ve yetkili kişilere şikayet edebilirsiniz.
Etiketler:

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder