Androıd Matematik Sorusu Çözme Uygulaması

 Androıd Matematik Sorusu Çözme Uygulaması

Androıd Matematik Sorusu Çözme Uygulaması - Değerli okurlar bu yazımda sizleri büyük dertten kurtaracak bir uygulamadan bahsedeceğim. Teknolojinin bu kadar gelişmesinde Matematik'in katkısı büyük , haliyle birçok alanda eğitimi şart ancak herkes matematik anlayacak diye birşeyin olmadığıda bir gerçektir. 

Eğer sizde denklem çözmekte çok zorlanıyorsanız bu yazımızı okumaya devam ediniz çünkü sizin yerinize soru çözecek olan PhotoMath programını tanıyacağız.

Photomath zorluk tanımaz hemen hemen her türlü soruyu çözer ve bizlere nasıl çözüldüğünü , çözüm yolları ile gösterir. 

Photomath gayet kullanışı basit bir uygulamadır yapmanız gereken size verdiğimiz aşağıdaki indirme linkimizden indirerek normal şekilde telefonumuza kurmak , çözemediğiniz denklemi Photomath uygulamasını açıp ekranda bulunan alana sığacak şekilde ayarlayıp uygulamaya okutmak ve altta çıkan sorular ile sizin sorunuz aynı ise üstüne tıklayıp nasıl çözüldüğüne bakmak.

Photomath eğer yazınız düzgün ise sizin yazınızı da okuyabilecek kadar iyi yani el yazısı okuyabilir ve çözümleri gösterebilir. Photomath android telefonlara yüklendiği gibi IOS cihazlarada yüklenebilir.

BakınızPhotoMath Son Sürüm Apk İndir
Etiketler:

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder