Jet Audio HD Muzik Player

Jet Audio HD Muzik Player

Jet Audio HD Muzik Player - Sizlere en iyi ve en çok özelleştirilebilen (tema, ekolayzer vs) müzik playerlarından birini göstereyeceğim. Uygulama pro versiyon olup, gerçekten paraya kıyacağınız bir uygulama lakin biz size ücretsiz vereceğiz. Uygulama en stabil şekilde çalışıp, size yüksek sesli müziğin keyfini yaşattıracaktır.(Sadece belirli cihazlarda) 

E tabi bunların yanı sıra size mükemmel özelliklerle gelecek. Bu özelliklere örnek verecek olursak, -Telefonu sallayıp müziği değiştirebilirsiniz. -İçerisinde bulunan tema ve özelleştirmeler - Kendine özel ekolayzer (Gerçekten işe yarar) -Albüm kapaklarını otomatik indirme ve daha sayamayacağım bir çok özellik mevcut.

Jet Audio HD Muzik PlayerJet Audio HD Muzik Player

Diğer bir deyişle indirip pişman olmayacağınız uygulamalardan biri. Uygulamamız Eset Antivirüs ve Norton Security ile taranmıştır herhangi bir virüs söz konusu değildir. Aşağıdaki linklerden uygulamayı edinebilirsiniz
Sponsor

Belki Okursun:

Etiketler:

Yazar

Sanal Dünya`ya dair aklınıza gelecek birçok konuda bilgilendirme amaçlı yazılar yazıyoruz, yazmamızdaki başlıca amacımız, okuyucumuzu sıkmadan, sitemizde geçirdiği zamanı, en verimli şekilde geçirmesini sağlamak.

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder