OG YouTube Güncel Sürüm - Androıd

OG YouTube Güncel Sürüm - Androıd

OG YouTube Güncel Sürüm - Androıd - Değerli TCybers.Net takipçileri bu yazımda sizlere OGYouTube`u tanıtacağım yazılanları dikkate alırsanız başarılı bir şekilde kullanıma başlayabilirsiniz, YouTube`da sıklıkla gezinen biriyseniz bu yazımı okumanızı şiddetle tavsiye ederek girişimi yapıyorum.

Youtube günümüzde artık vazgeçilmez sosyal mecralardan biri oldu. ders olsun , müzik olsun, film olsun çoğu şeyi buradan izliyoruz adeta internet televizyonumuz. Youtube`da izlediğimiz bir videoyu mobil cihazımıza indirmek istediğimizde zorluk yaşıyoruz yahut indiremiyoruz. 

Bu konuda çok başarılı programlar olsa bile OGYouTube çok farklı ve çitası yüksek bir program. Beğendiğiniz bir videoyu indirmek istiyorsanız bu uygulama tam sizlere göre. Yapmanız gerekenler aşağıda vermiş olduğum linkten OGYoutube`u indirmek ve kurduktan sonra açarak izlediğiniz videonun altındaki indir butonuna tıklayıp kaliteyi ayarlamak. İndirmeye başladığında kendisinin oluşturduğu downloader uygulamasına atıyor ordan videoyu açıp izleyebilirsiniz.

OG YouTube Güncel Sürüm - Androıd

OGYoutube kullanımı rootlu ve rootsuz  olmak üzere ikiye ayrılıyor aslına bakılırsa aralarında pekte bir fark yok . Rootlu olan OGYoutube`da yüzen pencere özelliği bulunuyor bu pencereyi her uygulamanın ön planında oynatabilirsiniz büyültebilir ve küçültebilirsiniz bu özelliğinin gelmesi gerçekten çok iyi videonun sağ alt tarafında bulunan küçük pencereye tıklayarak bu moda geçebilirsiniz. Youtube`da dinlediğiniz müzik açıkken istemeden kapanan ekranlar videoyu durduruyor ama siz OGyoutube`da ekranı kilitleseniz bile arka planda oynamaya devam ediyor. Aşağıda vermiş olduğum linkten kurulumu gerçekleştirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

OG YouTube Güncel Sürüm - Androıd

Problem Varsa Yorum Bırakınız
Etiketler:

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder