Akıllı Telefonlar İçin Projeksiyon

Akıllı Telefonlar İçin Projeksiyon - Mobil Donanım

Akıllı Telefonlar İçin Projeksiyon - Mobil Donanım - Film severlerin oldukça hoşuna gidecek bir teknoloji, artık Android cihazlarımıza özel mini projeksiyonlar kullanabileceğiz , düşünsenize Android cihazınızdan açtığınız filmi evinizdeki duvara yansıtıp sinema izler gibi izleyeceksiniz gerçekten harika bir sistem üstelik bütçenizi de çok etkilemeyecek bir fiyatta.

Cihazınızı veya USB belleğinizi portlardan bağlantı yaparak içerisindeki filmleri projeksiyonunuzdan izleyebilirsiniz tabi sadece buda değil aynı zamanda bilgisayarınızıda HDMI veya USB girişinden bağlayarak yine kullanabilirsiniz ev sineması için süper bir ürün gerçekten.

Kendine ait Hoperlor sistemi sayesinde ses konusundaki problemde ortadan kalkıyor şimdilik bulabileceğiniz tek adres e-ticaret siteleri Mini Projeksiyon yazarak arayabilirsiniz fiyatı 220 tl ile 280 tl arasında değişiyor.

Küçük bir hatırlatma cihaz bağlarken HDMI destekli olması gerekiyor eğer değilse hafıza kartınızı takıp yine izleyebilirsiniz telefonun ekranını direk yansıtmak için HDMI desteği olması şart bu konuda bilgilendirme amaçlı bir makale yazacağız.
Sponsor

Belki Okursun:

Etiketler:

Yazar

Sanal Dünya`ya dair aklınıza gelecek birçok konuda bilgilendirme amaçlı yazılar yazıyoruz, yazmamızdaki başlıca amacımız, okuyucumuzu sıkmadan, sitemizde geçirdiği zamanı, en verimli şekilde geçirmesini sağlamak.

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder