Akıllı Telefonlar İçin Mini Vantilatör

Akıllı Telefonlar İçin Mini Vantilatör

Akıllı Telefonlar İçin Mini Vantilatör - Günümüzde herşey,yanımızdan hiç ayırmadığımız akıllı telefonlar için uyarlanmaya çalışıldı.Bu yazımızda gittiğiniz her yere götürebileceğiniz ve çalıştırmak için bir elektrik prizi aramayacağınız ufak bir aksesuar olan mini vantilatörden bahsetmek istiyorum.

Bu mini vantilatör, küçük boyutu nedeniyle kolaylıkla taşınabilme imkanı sağlar.Telefonumuzun şarj girişine taktığımız zaman çalışmaya başlayacaktır.Kullanımı ve taşıması gayet basittir.Sıcak hava konusunda biraz hassas iseniz bu minik canavarı kullanmanızı tavsiye ederim. 

Otobüste seyahat ederken, Durakta beklerken veya Postahanede sıra beklerken sizi serinletme görevini layıkıyla yerine getireceğinden gayet eminim.Dikkat edilmesi gereken bir konuda eğer almak isteyenler olursa lütfen şarj girişine uyumlu alınız.
Sponsor

Belki Okursun:

Etiketler:

Yazar

Sanal Dünya`ya dair aklınıza gelecek birçok konuda bilgilendirme amaçlı yazılar yazıyoruz, yazmamızdaki başlıca amacımız, okuyucumuzu sıkmadan, sitemizde geçirdiği zamanı, en verimli şekilde geçirmesini sağlamak.

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder