Androıd Telefonu WebCam`e Dönüştürme

Androıd Telefonu WebCam`e Dönüştürme

Telefonunuzu WebCam`e Dönüştürmek İster Misiniz?  - Merhaba uzun bir aradan sonra tekrar vizyondayım :) Konumuza girmeden önce ciddi bir konuya değinmek istiyorum. Site adı vermeyeceğim ama kendilerini bilirler çok sayıda paylaşımlarımız taraflarınca çalındı ve her seferinde kendileri keşfetmiş gibi bir görünüm vermeye çalışıyorlar.

Sıktınız artık yani az özgün olamıyorsanız zaten yapmayın, sıkıldık açıkcası , sizden isteğim çalınan paylaşımları gördüğünüz yerde altına ''çalıntıdır'' vb. ibareleri koymanızdır. Biz sizler için gece gündüz demeden uğraşıyoruz size kaliteli paylaşımlar yapmak için çalışıyoruz tabikide paylaşımlarımızın çalınmasından da hoşlanmadık bu onlara son uyarımız olsun :) Neyse konumuza dönelim.

Bu makalemizin adı DroidCamX Wirelles WebCam Pro. Adının uzun olmasına rağmen skype veya skype tarzı uygulama kullananların çok işine yarayacak bir uygulama. Eğer WebCam'iniz yoksa ve para vermek istemiyorsanız işte size fırsat! 

Uygulama, wirelles ile çalışıp size en iyi şekilde hizmet verebilmek için tasarlanmıştır. Telefonunuzun Wirellesini (Hostspots) açıp bilgisayarınıza bağlayın sonra uygulamaya girip izin kontrolünü sağlayın ve daha sonra canlı yayın, skype vs keyfinize bakın.

Not: Bu paylaşımında çalınacağını düşüyorum ve dolayısıyla linklere şifre koyacağım uygulamayı indirmek isteyen gmail'den şifreyi isteyebilirler.
Gmail: arabeskvehayat@gmail.com

Etiketler:

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder