Turkcell OpenVPN Hesapsız Bedava İnternet

Turkcell OpenVPN Hesapsız Bedava İnternet

Turkcell OpenVPN Hesapsız Bedava İnternet - Değerli okurlar bu yazımda sizi hiç uğraştırmadan bir config dosyası ile buluşturacağım bunun gibi dosyalar daha çok gelecek ancak bunun otomotik kodunu yakında paylaşacağım. Yapmanız gerekenler aşağıdan gerekli dosyaları indirip adımları uygulamak.

Not:Sanıyorum ki birçok kişi bağlanacak ve proxy değiştirmeye ihtiyaç duyacaksınız hesap derdi olmadığı için tek yapmanız gereken proxy değiştirmek aşağıdaki config zaten günceldir.

Aşağıdan OpenVPN apk dosyasını indirdikten sonra cihazınıza yükleyin ardından şurada  TTL Editor Ayarı makalemizi okuyarak gerekli ayarları yapın , aşağıdan config dosyasını indirdikten sonra zip içinden çıkartın , OpenVPN'ye girin sağ üst köşedeki seçenekler tuşuna basın sırasıyla İmport/İmport Profile From Sdard/ bölümünden confiği indirip zip içinden çıkardığımız yerden bulun , üstüne tıklayarak import edin ve Connect tuşuna basın Connected yazmasıyla birlikte netimiz hazır 

Problem olursa yorum bırakmayı unutmayın

"Linklerde Reklam Yok diğer yazarları bilmem ama ben şahsi olarak yazılarımda bundan sonra reklamlı link kullanmayacağım"

Etiketler:

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

1 yorum :