Hızlı Proxy Listesi - 8

Turkcell Kasım 2016 Hızlı Proxy Listesi

Turkcell Kasım 2016 Hızlı Proxy Listesi - Proxy yazıları TTL açığı bulunduğu günden beri  TCybers'ta süregelen aylık veya haftalık şekilde yayımlanan bir makale dizisi haline geldi. 7. Bölüm olan Kasım ayı dizisiyle karşınızdayız. Bu makale dizimizde yaptığımız önemli bir değişiklikten bahsetmek istiyorum, Kasım ayından önceki bazı aylarda yayınladığımız makaleler bazı sitelerde paylaşılmış bu durum bizi etkilemese bile rahatsız etti. (Etkilememe sebebi google'in yapay zekasının kopya içerikleri algılıyor olması , kopya içeriğin olduğu bir site arama sıralamasında en son sayfalara atılır bu durumda site zarara girmiş olur ) Bu durum karşısında bizde proxyleri bir .txt kaydına çevirerek upload edip bu şekilde paylaşmaya karar verdik.

Değerli dostlarım proxyleri paylaşmadan önce sizlere  önemli bir tavsiye vermek istiyorum eğer bu proxylerden gerçekten verim almak istiyorsanız bu dediklerimi dikkatli okuyun.

Öncelikle şu  SshAgan'dan Ssh Hesap Alma yazımızı okuyarak premium hızda bir ssh hesap alın ardından şu  KPN Tunnel Türkcell Bedava İnternet  makalesini okuyarak gerekli işlemleri yapın bu makale günceldir sadece yapmanız gereken bir kaç küçük değişiklik , KPN Tunnel makalesinden sadece KPN Tunnel apk ve confiğini indirin ardından makale de okuduğunuz şekilde ssh hesabı kpn tunnel e ekleyin ve son olarak aşığıdan indirmiş olduğunuz proxylerden birinide gerekli yere ekleyin ardından Bedava İnternet'i hızlı bir şekilde kullanmaya başlayın gerçekten şu anda en ideal ve hızlı yöntem budur.

Bu Proxyleri Http Enjektor , OpenVPN , Eproxy , TX-Speed gibi programlarda da kullanabileceğizi unutmayın. Problemler için yorum bırakınız.

Sponsor

Belki Okursun:

Etiketler:

Yazar

Sanal Dünya`ya dair aklınıza gelecek birçok konuda bilgilendirme amaçlı yazılar yazıyoruz, yazmamızdaki başlıca amacımız, okuyucumuzu sıkmadan, sitemizde geçirdiği zamanı, en verimli şekilde geçirmesini sağlamak.

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder