Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları - Değerli TCybers okurları bizler interneti istediğimiz gibi hunharca kullansakta herkes cihazını rootlayamadığı veya bu yöntemleri kullanmakta sıkıntı çektiği için illegal bedava internetleri kullanamıyor bu sebepten ötürü bu yazımızda illegal olmayan, normal turkcell paket fırsatlarından bahsedip kullanmanız konusunda size yardımcı olmaya çalışacağız.

Öncelikle şuradaki yazımızı okuyarak Güncel resmi paket yapabilirsiniz. Tıkla Git

Bip Çağırma Kampanyası
Bip içindeki davet seçeneği ile Bip kullanmayan kişileri Bip'e davet edin. Davet ettiğiniz kişiler arasından 5 kişi bip uygulamasını yüklerse aylık 1GB internet paketi hattınıza tanımlanıyor.


Her Gol 100MB Kampanyası
Gol yazıp 9100'a gönderen veya mobil sitesi üzerinden katılanlar 3 TL ile seçtikleri maçlardan atılan her gol başına haftalık 100 MB internet kazanıyor ( Eğer hiç gol yoksa minimum haftalık 100MB kazanırlar ) maximum limit ise 1000MB'dir. Eğer hızı kısıtlanmış internet paketi kullanıyorsanız bu kampanyaya katılamazsınız.


4.5 G Ücretsiz Bip
Bip ile internetinizi harcamadan 4.5 G ile istediğiniz kişi ile iletişim kurun
Güncel paketlerden haberdar olmak için TCybers.Net'i Takip etmeyi unutmayınSoru veya görüşlerinizi bize yorum kısmından iletebilirsiniz.
Sponsor

Belki Okursun:

Etiketler:

Yazar

Sanal Dünya`ya dair aklınıza gelecek birçok konuda bilgilendirme amaçlı yazılar yazıyoruz, yazmamızdaki başlıca amacımız, okuyucumuzu sıkmadan, sitemizde geçirdiği zamanı, en verimli şekilde geçirmesini sağlamak.

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder