Turkcell Akk Sınırı Kaldırma

Turkcell Akk Sınırı Kaldırma

Turkcell Akk Sınırı Kaldırma - Merhaba Tcybers okurları bu yazımızda sizlere Turkcell openvpn kullanarak yaptığımız ücretsiz internetde akşam saatlerine doğru oluşan akk olayının nasıl kaldıracağınızı göstereceğim.

Öncelikle Config Dosyamızı Açıp "tun-mtu 1500" yada "mtu 1500" hangisi var ise onu 2400 yapıyoruz, akşam uygulamasına bakarsanız, bunu yapmadan önce 100-150 kbs varan hızlar oluyor bunları uyguladıktan sonra ise 800-1000 kbs arasında belkide daha yüksek hızlara ulaşabilirsiniz.

Configler için sitemizdeki diğer yazılara bakınız., Facebook sayfamızdan yada Mobil uygulamamız üzerinden istekte bulunabilirsiniz. (Bölgeden bölgeye değişim gösterebilir hızlarınızda artış olmaz ise bölgenizi yazarak facebook sayfamıza mesaj bırakabilirsiniz.)

Tcpvpn den Fransa lokasyonlu hesap alıp, proxy yerinede direk olarak Fransa server ip adresini yazmanız yüksek hızlara ulaşmanızı sağlar.
Sponsor

Belki Okursun:

Etiketler:

Yazar

Sanal Dünya`ya dair aklınıza gelecek birçok konuda bilgilendirme amaçlı yazılar yazıyoruz, yazmamızdaki başlıca amacımız, okuyucumuzu sıkmadan, sitemizde geçirdiği zamanı, en verimli şekilde geçirmesini sağlamak.

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder