Hızlı Proxy Bulma Programı - Androıd

Hızlı Proxy Bulma - En Kolay Yöntem

Hızlı Proxy Bulma - En Kolay Yöntem - Her geçen gün sizin için hızlı ve güncel proxy bulmak zorlaşıyor biz her hafta proxy makalesi paylaşıyoruz fakat artık proxy arama derdine son vermek gerekiyor, Uygulamamız Proxy Kivy ile artık arayışlarınız son bulacak kendi hızlı proxy'nizi bulup bedava internetinize import edebilirsiniz. 

Alt yapısını Python'un oluşturduğu proxy kivy, bir kaç dokunuşla onlarca proxy bulmanıza olanak sağlıyor. Kullanımı aslında çok basit ister yönlendirme ile ister yönlendirmesiz proxyinizi hazırlayıp confiğinize import edebilirsiniz.

Kullanımı 
İlk önce apk yi indirip kuralım. Giriş yaptıktan sonra ayarlar bölümüne gelelim Özel Ayarlar seçeneğini aktif edelim sonra Max Threads bölümünü 30, Time Out kısmını ise 3 yapalım. Daha sonra Custom Host bölümüne turkcell.com.tr yazıp çıkalım. uygulama yönlendirme kullanacağı için 4 seçenekten faydalanacaksınız. 

SSLProxies.org, ProxyArsivi.com, GatherProxy ve Spys.ru seçeneklerinden birine basıp tara tuşuna tıklayacaksınız. Sağ üst köşede hangi bölgeden kullanmak istediğinizi seçebilirsiniz. Proxy Bulduktan sonra üzerine basıp dilerseniz direk kopyalayıp confiğe import edin yada Hız Testi ve Vpn İmport seçeneklerinden faydalanın. Bu size kalmış bişey

Geliştirici qpython.net'den @gecemor'dur emeğine sağlık diyoruz

BakınızProxy Kivy Apk İndir 
Etiketler:

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

2 yorum :

  1. Config yapmayı ögretirmisiniz lutfen

    YanıtlaSil
  2. buradaki yazimizi okuyarak otomatik hazirlayabilirsiniz.
    http://www.tcybers.net/2016/11/turkcell-internetsiz-proxy-tarayp.html?m=1

    YanıtlaSil