Hileli İnternet Kullanan Ülkeler

Hileli İnternet Kullanan Siteler

Hileli İnternet Kullanan Siteler - Sadece bizmi kullanıyoruz ? tabiki hayır , yani internet'in paralısı bile ülkemize yıllar sonra gelmişken bedava internet'i ilk bizim keşfettiğimizi söylemek yersiz bir cahillikten fazlası değildir. Bizim durum ne kadar sanal bir illegallik olsa da  bunu birçok ülkeden insan yapıyor bu yazımda hangi ülkelerde daha çok illegal yöntemlerle internet kullanıldığını ve bu ülkelerin popüler platformlarını açıklayacağım.

Listemizde herhangi bir sıralama yok yani karışık olarak verdim.

Rusya
En çok kullanılan GSM operatoru MTS'dir en popüler hileli internet platformu ise TrickWordzz PC üzerinden NMD VPN ile giriyorlar.

Azerbeycan
En çok kullanılan gsm şirketleri Azercell ve Bakcell'dir kullanılan yöntemler ise DroidVPN ve bu tarzda vpn uygulamaları Platform olarak Hack World Azerbaijan şimdilik en populeri.

Çin
En çok kullanılan gsm şirketi China Mobile/Telecom'dur hile platformu MubsharTrick Çin'e ait olmasada Çin gençlerine özelde paylaşım yapıyor kullanılan yöntemler arasında ücretsiz sms ve çeşitli vpn programları bulunmakta.

Fransa
Gsm şirketlerinin başında Bouygues Telecom gelmektedir bizdekine benzer Mms ve Wap tarzı açıklarıyla direk apn üzerinden hile yapan dostlar var platform olarak Make-Free-İnternet grubu denilebilir.

Libya
En çok kullanılan gsm şirketi El-Madar henüz bir platform'u olmasada bazı sitelerde apn üzerinden anlatım yapıldığı gözüküyor.

Suudi Arabistan
En çok kullanılan gsm şirketleri arasında Mobily gelmekte şeşitli handler yöntemleriyle internet'e bedava giren gruplar var bunlara örnek olaraka Bigmanjeri grubu verilebilir

Listemiz şimdilik bu kadarla sınırlı bu tür yazıları sitemizde yayınlamaya devam edeceğiz haberdar olmak için takipte kalabilrsiniz. Ekleyecek birşeyleriniz varsa yorum kısmından iletebilirsiniz.
Etiketler:

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder