Counter Strike 1.6 Android

Counter Strike 1.6 Android

Counter Strike 1.6 Android - Counter Strike 1.6..Böyle efsanevi bir oyunu kim sevmez ki.Okuldan kaçıp internet kafelere giderek saatlerce oynayabilirdik.Kimi zaman eğlencesine kimi zaman ise işi biraz çirkinleştirerek hesap ödetmesine oynardık, ama bilgisayardan oynardık.İşte bugün bu oyunu Android platformuna taşıyan SDlash3D stüdyosu sayesinde herkes elindeki telefondan ve tabletten oynayabilir.

Counter Strike 1.6 Android

Counter Strike 1.6 Android

Oyun birebir Android'e yansıtılmıştır.Oyunda Online oynama seçeneği vardır.İsterseniz botlarla istersiniz gerçek oyuncularla oynayabilirsiniz multiplayer harita açıp arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilirsiniz.Oynanışı biraz zordur fakat alıştıktan sonra çok rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.Oyuna şu anda OTG kablosu ile mause ve klavye bağlayamıyorsunuz.Aynı bilgisayardaki gibi buna da modlar,skinler ve haritalar ekleyebilirsiniz,gayet hoş olur.Ancak bazıları hata verebiliyor.Oyuna girişte iki seçeneğiniz oluyor YapB ve Zbot iki bot tarzını da deneyebilirsiniz ikisinin de yapay zekası farklıdır.

Not: Oyunda şu an CS GO stili satın alma menüsü vardır daha pratiktir diye kurdum kaldırmak için Cstrike'ın içine girerek "touch_csgo_menu_pak" dosyasını siliniz.

KURULUM
  • Counter Strike v1.6 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “xash” ve telefonumuzun ana dizinine atalım.
  • Half Life 1 ve Counter Strike 1.6 dosyalarımızı kuralım
  • Counter Strike 1.6 uygulamasını açalım ve “Launch cs16-client!” butonuna basalım Counter Strike açılacaktır.
  • Half Life 1 uygulamasını kullanıp “Launch Xash3D!” butonuna basarsanız Half-Life açılır.
  • İlk menüdeki multiplayer kısmından haritanızı seçip oyuna giriş yapın.
  • Oyuna bot eklemek için haritayi açtıktan sonra sol üstteki "bot menu" kısmından "add bot"seçeneğini seçerek bot atabilirsiniz.
Oyuna harita yüklemek için “xash\cstrike\maps” klasörüne internetten indirdiğiniz Counter Strike 1.6 haritalarını ekleyebilirsiniz.

 BakınızMega İle İndir
Etiketler:

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder