YGS'de Çıkmış Sorular Test Uygulaması - Android

YGS'de Çıkmış Sorular Test Uygulaması - Android

YGS'de Çıkmış Sorular Test Uygulaması - Android - Binlerce öğrenci gecesini gündüzüne katarak 1-2 yıl önceden bu sınava çalışmaya başlıyor stres içinde okul dersleri , eğitim , test çözme derken sınav günü gelip çatıyor kimisi heyecandan soruları tam okumadan geçerken kimiside çalışmasının hakkını veriyor. Bu yazımızda YGS den en iyi verimi almanızı ,  teknolojiyi kendiniz için  avantaja çevirmenizi sağlayacak  android bir uygulamadan bahsedeceğiz. 

Uygulamamıza girdiğinizde size ana sayfasında YGS ye kaç gün , kaç saat , kaç dakika kaldığını söylüyor motivasyon açısından önemli tabi. Sınavlar kısmına girdiğinizde 2010 dan 2016 ya kadar YGS de çıkmış sorular tarihlere ayrılmış bir şekilde karşınızda herhangi bir tarihi seçip girdiğinizde 4 Adet Bölüm Görüyorsunuz Türkçe , Matematik , Sosyal Bilimler , Fen Bilimleri şeklinde birini seçip girdiğinizde ise direk 40 adet o yıla ait ygs sorularını çözmeye başlıyorsunuz.

Soru çözme mantığı çok basit sorunun hemen altında şıklar mevcut soruyu okuyup şıkkı işaretleyip yana kaydırma işlemiyle yeni soruya geçiyorsunuz 40 sorunun ardından size Doğru , Yanlış ve Net hesaplamasını kendisi otomatik yapmaktadır uygulamayı aşağıdaki linkden hemen indirebilirsiniz. Problem ve Sorular İçin Yorum Bırakınız.

Etiketler:

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder