Wifi Hızlı Dosya Gönderme Uygulaması

Wifi Hızlı Dosya Transfer Uygulaması

Wifi Hızlı Dosya Transfer Uygulaması - Bluetooth ile dosya aktarımındaki yavaşlık hepimizin canını sıkmıştır. Bu yazımda sizleri bu problemden kurtaracak bir uygulama ile tanıştıracağım . ShareEit bir dosya transfer yönetim aracıdır kullanım alanı geniş olması popülaritesini artırmasındaki en büyük etkendir.


Özellikler: 
  • Bluetooth ile dosya aktarımı yaptığınızda 100 Mb bir dosyayı yaklaşık 5 dakikada alabilirsiniz, bu program sayesinde 100 Mb bir dosya 60 saniyede cihazınızda
  • Uygulamanın çalışma mantığı çok basit dosya gonderdiğiniz telefonla dosyayı aldığınız telefonda uygulamanın kurulu olması gerekir, dosya gonderdiğiniz cihazın (Hotspot) WiFi paylaşımını açıp o cihaza bağlanın programa girin ve istediğiniz dosyayı saniyeler içinde gönderin.
  • Dosya temizliği, telefondaki gereksiz dosyaları temizleyin
  • iPhone (İOS) cihazlara dosya gönderme, normal koşullarda Android bir cihazdan İos cihaza dosya gonderemezsiniz bu program ile Android den İos cihaza İos cihazdan android'e dosya gönderebilirsiniz. 
  • Pc dosya aktarımı, ilgisayarınıza dosya gönderip alabilirsiniz
  • Telefon kopyalama, telefonunuza ne olursa olsun dosyalarınız güvende
  • WebShare özelliği, bu özellik sayesinde 2 telefona uygulamayı kurmanıza gerek yok işinizi tek cihazdan halledin
Problem varsa yorum bırakın
BakınızShareEit APK indir 
Sponsor

Belki Okursun:

Etiketler:

Yazar

Sanal Dünya`ya dair aklınıza gelecek birçok konuda bilgilendirme amaçlı yazılar yazıyoruz, yazmamızdaki başlıca amacımız, okuyucumuzu sıkmadan, sitemizde geçirdiği zamanı, en verimli şekilde geçirmesini sağlamak.

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder