Whatsapp Plus ve Whatsapp JT Jimods

Whatsapp Plus ve Whatsapp JT Jimods

Whatsapp Plus + JT Jimods Güncellendi - Merhabalar bugün ki konumuz Whatsapp Plus ve Whatsapp Jimods. Evet hepimiz yeşil whatsapp simgesinden sıkılmışızdır bu sürümlerde mavi seçeneklerde geliyor bunu ayarlardan değiştirebilirsiniz (sarı, kırmızı vs). Whatsapp, 1 milyardan fazla indirilip telefonu olan herkeste bulunmaktadır anlık mesajlaşma ve arama özelliği uygulamanın daha çok kullanılmasını sağlamaktadır ama bu konumuzda whatsapp için büyük değiştirme yapacağız dilerseniz iki modunda özelliklerine geçelim.

Whatsapp Plus:
  • Eskiden Whatsapp plus kullanınca ban yerdik, diğer bir deyişle whatsapptan mahrum kalırdık. Korkmayın bu sürüm Anti-Ban ile geliyor, yani istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.
  • Whatsapp plus ile hemen hemen her yerin rengini, temasını değiştirebilirsiniz yeşil simgelerden sıkıldık açıkçası.
  • Hepimiz 16MB video göndermekten sıkılmışızdır, bu sürümle tamı tamına tek seferde 50MB video gönderebilirsiniz.
  • Kişilerin durumunu sohbet içerisinde görebilme imkanınız var yani kişinin durumu, sohbet içerisinde adının hemen altında görebileceksiniz.
  • Whatsapp' ın HQ özelliği yüzünden bazen fotoğraflar gelirken bulanıklaşıyor ve bu durum şahsen benim canımı sıkıyor ama plus mod sayesinde resimleriniz gönderdiğiniz çözünürlükte gönderilip alınacaktır.

Temalar: whatsapp plusun en önemli seçeneği bu bence tıpkı bir launcher gibi tema değiştire bileceksiniz. 200 den fazla birbirinden şık temaları indirip uygulayabilirsiniz. İndirme seçeneği sizi korkutmasın ayrı bir uygulamaya gerek yok temaları kendi içerisinde saklayacak

Whatsapp JT  Jimods:
  • Bu mod ile artık görüntülü arama yapabileceksiniz! yalnız her iki tarafta da Jimods olması gerekmektedir yoksa normal sesli arama gibi konuşursunuz.
  • Profilinize kim bakmış öğrenmek istemez misiniz? tabi ki isterim derseniz, hemen jimods u indirip jimods ayarlarından bildirimi aktif edin ve biri sizin profiline girdiğinde bildirim çalsın whatsappa girdiğinizde profilinize giren numara gözükecektir.
  • Whatsapp plus gibi bu modda da tema değiştirebilirsiniz.
  • LOG kayıtlarına girip son görülmelere bakabilirsiniz
  • Kısaca whatsapp plus özelliklerinin aynısı var sadece görüntülü arama ve profile giren kişi öğrenme gibi bir farkı var hangisini kullanacağınız size kalmış.

Not: Bu uygulamaya da  İnstagram Plus gibi sıklıkla güncelleme gelmektedir. Takipte kalırsanız en son güncellemeleri indirebilirsiniz.

Whatsapp JT Jimods Güncelleme: Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler.
Not: Jimods'ta orjinal whatsapp gibi hikayeler özelliği yoktur yani indirdiğinizde hikayeler özelliği kaybolacaktır.

Etiketler:

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder