Vidmate HD Video ve Müzik İndirme

Vidmate HD Video ve Müzik İndirme

Vidmate HD Video ve Müzik İndirme - Vidmate HD Downloader. Bu uygulama ile youtube ve izlesene tarzı video paylaşım sitelerinden video indirebilirsiniz hemde HD çözünürlükte! ilerde belki 4K seçenekleride gelir kim bilir açıkçası severek kulandığım bir program kesinlikle tavsiyemdir.

Vidmate HD Video ve Müzik İndirme

Uygulama sadece youtube veya izlesene tarzı paylaşım sitelerinden video indirmenize olanak sağlamıyor, aynı zamanda facebook tan film izleme sitelerinden +18 sitelerinden tutun her siteden video indirebilirsiniz.

Uygulamada tarayıcı özelliği olduğu için istediğiniz video sitesini URL kısmına yazıp o siteden video indirebilirsiniz. Video indirmekle de kalmayıp mp3 te indirebilirsiniz keyfinize göre kullanın.

BakınızVidmate Apk İndir
Sponsor

Belki Okursun:

Etiketler:

Yazar

Sanal Dünya`ya dair aklınıza gelecek birçok konuda bilgilendirme amaçlı yazılar yazıyoruz, yazmamızdaki başlıca amacımız, okuyucumuzu sıkmadan, sitemizde geçirdiği zamanı, en verimli şekilde geçirmesini sağlamak.

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

1 yorum :

  1. 'MÜZİK CADDESİ'ni indirin ve ücretsiz,sınırsız sayıda müzik dinleyin :) https://www.tamindir.com/muzik-caddesi/android/

    YanıtlaSil