Premium Hızda SSH Hesap Alma - Ücretsiz

Premium Hızda SSH Hesap Alma - Ücretsiz

Premium Hızda SSH Hesap Alma - Ücretsiz - Değerli TCybers okurları bu yazımda sizlere çok basit bir şekilde aşırı hızlı ssh sitesi olan SSHAgan'ı tanıtıp nasıl ssh hesabı alınır anlatacağım.

SSH Hesap Nerede Kullanılır ?
Sitemizde bolca bulunan bedava internet makalelerinde kullanmak için ssh hesap alırız ama ssh hesabın asıl amacı tabiki bedava internet değildir. SSH (Secure Shell) güvenli bir ağ protokolüdür.

Neden SSHAgan ?
Bugune kadar fastssh sitesi dahil birçok site denedim ve sizlere tavsiye ettim ancak SSHAgan'ın hesaplarındaki hızı hiçbir sitenin ssh hesabından alamadım sanki buradan aldığım hesap premium bir hesap gibiydi ayrıca alma işlemide çok basit.

Server Seçenekleri
Server seçenekleri 3 kıtadan oluşmakta Asya , Amerika , Avrupa bu kıtalar içinde bulunan ülkeler şu şekilde; Asya kıtasında Singapur , Endonezya , Japonya  Avrupa kıtasında Birleşik Krallık , Hollanda , Fransa Amerika kıtasında ise ABD , Brezilya , Kanada şeklinde hesap alma seçenekleri var ücretsiz hesapların bir günlük süresi vardır.

Nasıl Hesap Alınır?
Buradan  SSHAgan.net'e  giriyoruz ana sayfadan aşağı doğru gelin üç kıtanın başlıkları şu şekildedir Create Asia SSH Servers , Create Europe SSH Servers , Create America SSH Servers , birini seçip hemen başlık altındaki Choose tuşuna basın diyelimki Avrupa yı seçtiniz Choose Europe Servers a tıklayın açılan sayfada hesap almak istediğiniz ülkeyi seçin diyelim ki Fransa ise Fransa başlığının hemen altındaki Create Ssh Account tuşuna basıyoruz açılan sayfada server kısmını otomatik doldurur siz sadece username ve password gireceksiniz örnek username tcybers pass tcybers yaptık hemen altdaki güvenlik sorusunu yanıtladıktan sonra Create Now tuşuna basıyoruz ve ssh hesabımızı alıyoruz username şu şekildedir server sshagan.net-tcybers pass tcybers host ve port bu dördünü programlara giriş yaparken kullanacaksınız.
Sponsor

Belki Okursun:

Etiketler:

Yazar

Sanal Dünya`ya dair aklınıza gelecek birçok konuda bilgilendirme amaçlı yazılar yazıyoruz, yazmamızdaki başlıca amacımız, okuyucumuzu sıkmadan, sitemizde geçirdiği zamanı, en verimli şekilde geçirmesini sağlamak.

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder