Root Booster Premium İndir

Root Booster Premium İndir

Root Booster Premium İndir - Merhaba değerli okurlar  Root Booster Premium'u  eminim aranızda bilen vardır. Bu uygulama ile  telefonunuzun neye göre çalışacağına olanak sağlayabilirsiniz. eğer güç tasarrufu modunu seçip telefonunuzu yeniden başlatırsanız uygulama şarjınızı yiyip bitiren uygulamaları uyutmak için elinden geleni yapar.

Eğer performans modunu seçerseniz, oyunlarda en iyi şekilde performans alabilirsiniz yani varsayılan RAM oyuna odaklanır. Zira telefonunuz hiç donmaz, kasmaz hata vermez ama bu mod şarjınızın çabuk bitmesine neden olur. 

Birde Stabily seçeneği var eğer bu modu seçerseniz telefonunuz kararlı bir şekilde çalışır RAM, güç tasarrufu eşit şekilde kullanılır (önerilir). Tekrar küçük bir hatırlatma yapayım sonra neden çalışmıyor demeyin uygulama root izni ister. Root olmadan uygulama çalışmaz.
Sponsor

Belki Okursun:

Etiketler:

Yazar

Sanal Dünya`ya dair aklınıza gelecek birçok konuda bilgilendirme amaçlı yazılar yazıyoruz, yazmamızdaki başlıca amacımız, okuyucumuzu sıkmadan, sitemizde geçirdiği zamanı, en verimli şekilde geçirmesini sağlamak.

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder