Androıd Parlaklığı İstediğiniz Gibi Ayarlama

Androıd Parlaklığı İstediğiniz Gibi Ayarlama

Androıd Parlaklığı Ayarlama - Bir çoğumuz telefonumuzun ışığını en sona kadar kıssak bile ekran yeterince kararmaz,buda hâliyle geceleri gözlerimizin fazla ağrımasına veya sulanmasına neden olur, telefonunuzdan asla silmeyeceğiniz bir uygulama olan Mavi Işık Filtresi ile göz ağrılarınızdan kurtulacaksınız.

Androıd Parlaklığı Ayarlama

İsterseniz biraz da uygulamanın içeriğini anlatayım; uygulamayı çalıştırma mantığı bir düğme ile başlamakta, yüzdelik dilimler ile ışığın parlaklığını ayarlayabilirsiniz, Ekstradan uygulamada gece modu seçeneği vardir aktif etmek için Play Store'dan küçük boyutlu bir eklenti indirmeniz gerekmektedir. Ayrıca diğer eklentileri de indirerek zaman ayarlı bir parlaklık yapabilirsiniz mesela saat öğlen 10'da ℅30 iken saat akşam 8'e gelince ℅50 olur.

Uygulamada ekranın rengini de değiştirebilirsiniz, bunun için de 5 seçeneğiniz vardır. Emin olun ki ben bu uygulama sayesinde göz ağrılarımdan kurtuldum. Bu arada uygulamanın bildiriminin sürekli olarak bildirim çubuğunda gözükmesini istemiyorsanız "İcon on status bar" kısmındaki ayarları değiştirebilirsiniz. 

BakınızMega 
BakınızYandex Disk
Etiketler:

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder