Apk Düzenleme Programı - Pro

Apk Düzenleme Programı - Pro

Apk Düzenleme Programı - Pro - Daha önceki makalelerimizde Apk Editor'den bahsetmiştik fakat, bu versiyonu modlu ve yeni sürümdür. Çoğu kişi uygulamaların ingilizce olmasından sıkılmıştır veya uygulama içerisindeki müzikler, gerçekten uygulamadan soğutuyordur yada ikonları değiştirmek istiyorsunuzdur işte size apk editor'u tanıtıyorum.

Apk Editor ile neler yapabiliriz ?. Bu uygulama ile ingilizce olan uygulamaları içerisindeki çevirme aracı sayesinde değiştirebilirsiniz, uygulama içerisindeki müzikleri silip kendi istediğiniz müzikleri koyabilirsiniz, uygulama ikonlarını değiştirebilirsiniz örneğin kendi sevdiğiniz bir ikonunuz vardır ve bunu herhangi bir uygulamada görmek istiyorsunuzdur bu sorunu apk editor ile çözebilirsiniz. Bu uygulama ile tıpkı App Cloner gibi çift uygulama yapabilirsiniz.

Not: Uygulama içerisindeki kısıtlamalardan dolayı mod pro versiyonunu paylaştım yani dilediğiniz kadar uygulama düzenleyebilirsiniz.

Apk Düzenleme Programı - Pro


Sponsor

Belki Okursun:

Etiketler:

Yazar

Sanal Dünya`ya dair aklınıza gelecek birçok konuda bilgilendirme amaçlı yazılar yazıyoruz, yazmamızdaki başlıca amacımız, okuyucumuzu sıkmadan, sitemizde geçirdiği zamanı, en verimli şekilde geçirmesini sağlamak.

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder