Gizli Video Kaydı Çekme - Androıd

Gizli Video Kaydı Çekme - Androıd

Gizli Video Kaydı Çekme - İnsanın en doğal, halini video olarak çekmenin, en güzel yolu, sanırım, onu habersiz çekmekten geçiyor, Çünkü insanlar nedense, kamera karşısında kendini kasma ihtiyacı, hissediyor, bu herkeste olan birşey, ancak kameradan haberi olmayan insanların, yapmacık tavırlardan uzak, doğal bir şekilde karelendiği gözleniyor.

Tanıtacağımız uygulama sayesinde kimselere çaktırmadan gizli video kaydı çekebileceksiniz. İster ön ister arka kamerayı kullanabilirsiniz. Kayıtlarınızın formatını siz ayarlayabiliyorsunuz. Kaydınızı siz durdurmadan otomatik olarak durdurmak için zamanlamayı ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca
  • Ekran kapalıyken de video çekimine devam edebilirsiniz.
  • Sms göndererek kaydı başlatabilirsiniz
  • Tarih ve zamanı ayarlayarak da kaydı başlatabilirsiniz.
Video kaydını otomatik başlatmak için ise Quick Record simgesine tıklayabilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra cihazımızın uygulamalar bölümüne 2 tane icon gelecektir; Quick Record (Hızlı Kayıt) ve Secret Video Recorder.

Quick Record ikonuna tıkladığımızda daha önceden yapılandırılmış ayarlarda direkt olarak kayıt yapmaya başlıyor. Dilerseniz ekran kilidini kapatıp kayıdın devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder