Facebook Eski Sürüm: Messengersiz Donmayan - Androıd

Facebook Eski Sürüm: Messengersiz Donmayan - Androıd

Facebook Eski Sürüm: Messengersiz Donmayan - Androıd - Bildiğiniz gibi, Facebook`un Androıd uygulaması her geçen gün geliştiriliyor, her geçen gün biraz daha ağırlaştırılıyor, donanım özellikleri düşük olan Facebook kullanıcıları, bu konuda büyük problemler yaşamakta.

Herkezin cihazı yüksek kapasiteli değil, bütçe farklılıkları kullanılan cihazlara büyük çoğunlukla etki ediyor, Facebook uygulama geliştiricileri her geçen gün daha çok ram tüketen bir Facebook için çalışıyor resmen, Facebook mobil yazılım departmanı, kullanıcının bu mağduriyetini düşünmeye vakit bile ayıramıyor, binlerce dostum, cihaz özellikleri yüzünden, Facebook a tarayıcıdan veya Lite üzerinden girmek zorunda kalıyor, bu paylaşacağımız sürümde Messenger kullanmak zorunda olmayacaksınız.

Facebook Sürümü 24.0.0.30.15 
Sosyal medyadaki tüm işlemlerinizi görür. Facebook Lite gibi kalitesiz fotoğraf yüklemez , Çoğunlukla Üzerinden Konuşabilirsiniz ( Bazen Hata Verir Messenger Filan İster )
Son sürümü gibi donmaz , Ram tüketimi minimum miktardadır.


Ayrıca İlginizi Çekebilir:  İnstagram Plus Son Sürüm Apk İndir
Sponsor

Belki Okursun:

Etiketler:

Yazar

Sanal Dünya`ya dair aklınıza gelecek birçok konuda bilgilendirme amaçlı yazılar yazıyoruz, yazmamızdaki başlıca amacımız, okuyucumuzu sıkmadan, sitemizde geçirdiği zamanı, en verimli şekilde geçirmesini sağlamak.

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder