Epub Reader Gerçek Kitap Okuma

Epub Reader Gerçek Kitap Okuma - E-Kitap

Epub Reader Gerçek Kitap Okuma - E-Kitap - Kitap okumak kimisinin hastalığı kimisinin günlük rutini kimisininde belirli günlerde yaptığı bir aktivite bana da hoş gelir kitap okumak , günümüzde teknolojinin geldiği nokta apaçık ortada bu teknolojiyi herkes kendi zevklerine , kurallarına ve ihtiyaçlarına göre kullanıyor cep telefonlarımız da ayrılmaz bir parçamız oldu bu teknolojiyi kolaylık için kullanmamız en büyük yararlarından.

Mesela yanımızda kitap taşımak onu her yere götürmek yerine cep telefonunda taşımamız her yerde hızlı ve kolay bir şekilde bu zevkimizi yaşamamız biz kitap severlerin fazlasıyla yapmak istediği birşeydir.

Epub formatlı kitapları bilenlerimiz vardır belki tarihi Android'den bile eskidir mobil cihazlardan önce masaüstü sistemlerde kitap severlerin çoğunlukla kitap okumak için kullandığı bir sistemdir örnek hikaye formatlari Shorlock Holmes.epub gibidir bu dosyaları açmak için bilgisayarlarda Epub Programları bulunmaktadır işte bizde bugün bu sistemi Android e taşıyacak olan Epub Reader paylaştık

Peki Tonla E-Kitap Programı Varken Neden Epub Reader ?
Kitap okurken okuduğunuz sayfalar aynı gerçek kitap sayfaları gibidir. Epub basittir internet bağlantısı istemez. Kitaplarını farklı olaral kendiniz indirdiğiniz için kütüphane hevesi oluşur. Boyutu düşük her cihazda açılır. Kasma sorunu olmaz.
Aşağıya Türkçe Epub Kitap İndirebileceğiniz Bir Sitenin Linkini Koydum

Problem ve Görüşlerinizi Yorum Kısmına Bırakabilirsiniz.

Etiketler:

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

1 yorum :

  1. Tebrikler kardeşim çok iyi oldu bu. ;) ahmetserit61

    YanıtlaSil