Reklam

Websitemiz  Teknoloji ve Mobil Dünya`ya yönelik uygulama , cihaz ve olayların tanıtım ve kullanımlarıyla ilgili özgün değerlendirme  makalelerinin yayınlandığı bir  yayın organıdır, sitemizi aylık yaklaşık 150.000 günlük ise 5000 ile 10.000 arası kişi ziyaret etmektedir.

Okuyucu Kitlesi: okuyucu kitlemiz genellikle meraklı ve teknolojiyi özgür bir şekilde kullanmayı amaçlayan her yaştan ve meslek grubundan olan teknoloji severlerdir.

Reklam Seçenekleri: genellikle Android uygulamasının reklamını vermek isteyen veya herhangi bir yazılım firmasını , websitesini  tanıtmak isteyen kişilere reklam seçenekleri sunuyoruz.
  • 320x250: site sağ tarafındaki arama kutusu veya altındaki kısımlarda gösterilecek şekilde yerleştirilir. 
  • 468x60: sitede yayınlanan yazıların  hemen altında olacak şekilde yerleştirilir. 
  • Tanıtım Yazısı: firmanızın, sitenizin, ürün veya uygulamanızın Tanıtım Yazısı site ana sayfasında yayınlanacak şekilde yazılır.
Ücretlendirme:  320x250 banner aylık 30 TL , 468x60 banner aylık 25 TL , Tanıtım Yazısı ( siz istemedikçe 6 ay kaldırmıyoruz) 50 TL uzun dönem çalışmalarında indirime gidilebilir.

Yayında Olan Makale İçin Reklam Teklifi: Normal olarak yayında olan bir makale için reklam teklifi yapıldığında fiyat belirlemek için makalenin okunma sayısı 400`e bölünerek fiyat belirlenir, örneğin makalenin okunma sayısı kayıtlarımızda 80.000 ise ve sürekli okunmaya devam ediyorsa 80.000/400=200TL dir.

Ödeme Yöntemleri:  İninal, İBAN fiyatlar sabit olmayıp iletişimde tekrar konuşulabilir

İletişim İçin 
vtcybers@gmail.com 
Adresinden Bize Ulaşın