Telefonunuzun Yazı Tipini Değiştirmek İster Misiniz?

Telefonunuzun Yazı Tipini Değiştirmek İster Misiniz?

Telefonunuzun Yazı Tipini Değiştirmek İster Misiniz? - Sürekli makale okuyan bir android kullanıcısı genellikle yazı tipinden sıkılır. Bu soruna çözüm için size, FontFix PRO' yu tanıtmak istiyorum. FontFix pro, yazı tipi değiştirme uygulamaları arasına yeni giriş yapsa da baya ilgi görmüş çok sayıda indirme almıştır. İçerisinde binlerce yazı tipi bulunduran uygulamamız, root yetkisi çalışmaktadır. Saniyeler içinde yazı tipini kurup, Ayarlar/Ekran/Yazı Tipi seçeneğinde indirdiğiniz yazı tipini aktifleştirebilirsiniz.


Rootsuz kullanmak içinse telefonunuzun Samsung veya LG olması gerekmektedir. Yazı tipini indirmeden önizlemesine bakıp indirebilirsiniz. Diğer yazı tipi uygulamaları Android 7.0 Marshmallow'da artık çalışmadığı için bu uygulama size alternatif olabilir. Eğer telefonunuz Samsung veya LG değilse uygulamaya root izni verin daha sonrasında istediğiniz fontu seçip indirin ardından uygulama otomatik olarak fontu sisteme yükleyecektir (Font telefonunuzu destekliyorsa).

Not: Samsung Galaxy S7 ve Galaxy Note 5 FontFix uygulamasını desteklemez, Root atmak için buraya tıklayın.

Etiketler:

Yazar

Sanal Dünya`ya dair aklınıza gelecek birçok konuda bilgilendirme amaçlı yazılar yazıyoruz, yazmamızdaki başlıca amacımız, okuyucumuzu sıkmadan, sitemizde geçirdiği zamanı, en verimli şekilde geçirmesini sağlamak.

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder