Androıd`in En İyi 5 Video Oynatıcısı

Androıd işletim sistemine sahip cihazlar artık küçük sinemalarımız , film keyfini yaşayabildiğimiz başka bir platform , aslına bakılırsa bu küçük bilgisayarlara olan bağımlılığımız her geçen gün artıyor olsada bu artışın arkasında başarılı bir teknolojinin olduğunuda kabul etmeliyiz , bu sistem için yazılan birçok video oynatıcı var ancak bu oynatıcılar arasından en verimli olanı bulmak gerçekten zor.
Bu yazımızda en verimli olarak gördüğümüz 5 video oynatıcıyı listeledik.


5 ) VLC For Androıd

Linux sistemlerinden tanıyacağınız VLC oynatıcının Androıd için uyarlanmış versiyonu gayet başarılı.


4 ) GOM Player 

Birçok masaüstü sistemde oldukça büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan GOM Player artık Androıd cihazlarda.


3 ) KM Player

Pandora.TV yapımcılığındaki KM Player birçok formatta (HD) videoyu en verimli şekilde izlemenizi sağlayacak bir Video Player 


2 ) FLV Player 

Mobile Video Systems tarafından mobil sistemlerle uyumlu hale getirilmiş ünlü masaüstü oynatıcısının Androıd için uyarlanmış sürümüde gayet kullanışlı.


1 ) MX Player

Mobil platformlardaki tartışmasız en kaliteli ve verimli video oynatıcı MX Player`dır. Listemizin 1. sırasını hak eden MX Player ile aklınıza gelebilecek tüm video formatlarını oynatabilirsiniz.Problem veya Görüşlerinizi Yorum Kısmından Bizimle Paylaşabilirsiniz.
Etiketler:

Yazar

Sanal Dünya`ya dair aklınıza gelecek birçok konuda bilgilendirme amaçlı yazılar yazıyoruz, yazmamızdaki başlıca amacımız, okuyucumuzu sıkmadan, sitemizde geçirdiği zamanı, en verimli şekilde geçirmesini sağlamak.

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder