Mobil Dünya'nın En İyi 5 Multiplayer Oyunu !

Fazla oyun oynayan biri değilim ancak bazen o kadar çok bıkıyorum ki gerek hayattan gerekse sanal alemden canım sıkılıyor bu sırada dostlarımla multıplayer oyun oynayasım geliyor ,  ancak Mobil platformlar masaüstü sistemler kadar geniş çaplı değil bu yüzden gerçekten kaliteli oyun bulmak zor oluyor. Bu yazımda sizler için gerçekten arkadaşlarınızla birlikte zevk alarak oynayacağınız 5 Mobil Çokoyunculu oyundan bahsedeceğiz


5 -) Asfalt 8: Airborne

Diğer yarış oyunlarıyla karıştırmayın zira burada uçan arabalar görmek sizi şaşırtabilir.


4-) Call of Champions
Şampiyonlar Çağrısı Moba (Multiplayer Online Battle Arena) yani çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası tarzında bir oyundur , ve alanında gerçekten kayda değer zevk veren ve oyuncu kitlesine sahip olan bir oyundur.


3-) Dungeon Hunter 5
Gameloft firmasının Dungeon Hunter serisinin 5. oyunu gerçekten grafikleri ve oynanış tarzıyla dikkat çekiyor.


2-) Exploding Kittens
Çevrimiçi çok oyunculu bir kart oyunudur. Play Store değeri 2$ civarlarındadır.


1-) Osmos HD (Tavsiyem)
Agar.io ya benzese de ondan gerçekten çok daha iyi bir oyundur , Bir platform içinde bulunan organizmanız ile sizden daha küçükleri yiyerek büyümeniz ve daha büyüklerden de kaçmanız gerekiyor gerçekten çok zevkli bir oyun olduğunu düşünüyorum.

Ekleyecek veya söyleyecekleriniz varsa yorum kısmından bizimle paylaşın.
Etiketler:

Yazar

Sanal Dünya`ya dair aklınıza gelecek birçok konuda bilgilendirme amaçlı yazılar yazıyoruz, yazmamızdaki başlıca amacımız, okuyucumuzu sıkmadan, sitemizde geçirdiği zamanı, en verimli şekilde geçirmesini sağlamak.

İlgili Başlıklar

Önceki
Önceki yayın
Sonraki
Sonraki yayın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder