İnstagram Plus Güncel Sürüm

İnstagram Plus Güncel Sürüm
İnstagram Plus Güncel SürümBu modlu instagram sayesinde sizleri kimin takip edip etmediğini, kişinin hemen kullanıcı adı altında görebilirsiniz. Atıyorum siz beni takip ediyorsunuz ama ben sizi takip etmiyorum peki nasıl öğreneceğim bunu derseniz instagram plus devreye giriyor. 

Normal İnstagramı kaldırıp bunu kurun sonra herhangi bir profile girip kişinin sizi takip edip etmediğine bakın. İnstagram Plus sayesinde başka bir uygulama kullanmadan fotoğraf ve video da indirebilirsiniz. 

Fotoğraf veya videonun sağ üst köşesindeki ''üç nokta'' ya tıklayınca indir seçeneklerinden faydalanabilirsiniz, Ayrıca tekrar söyleyelim, normal İnstagramı kaldırmazsanız bu uygulamadan faydalanamazsınız. 

Not: Bu uygulama 2014'ten beri modlu ve sıklıkla güncelleme gelmektedir takipte kalırsanız en güncel versiyonları indirebilirsiniz. 

Not2: Arkadaşlar çalışmıyor diyenler varmış, normal İnstagram'ı kaldırıp bunu kurmanız gerekmektedir, aksi takdirde çalışmaz. Herhangi bir sorunda yorum atabilirsiniz. 

Yenilikler: Videolar otomatik sesli olarak açılacak (yani tıklayıp sesini açmanıza gerek yok), Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler.


Etiketler:

Yazar

Sanal Dünya`ya dair aklınıza gelecek birçok konuda bilgilendirme amaçlı yazılar yazıyoruz, yazmamızdaki başlıca amacımız, okuyucumuzu sıkmadan, sitemizde geçirdiği zamanı, en verimli şekilde geçirmesini sağlamak.

İlgili Başlıklar

En yeni yayın
Sonraki
Sonraki yayın

13 yorum :

 1. Diğer instagram uygulamasını kaldırdığım halde bu özelliklerden faydalanamıyorum..

  YanıtlaSil
 2. Kardeşim kusura bakma yanlış link vermişim bu küçük hatam için özür dilerim linki yeniledim tekrar kusura bakma iyi g0nler dilerim.

  YanıtlaSil
 3. Benim instagramim cok agir ilerliyor. Guncelleme geldimi acaba

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. en yakın zamanda yazar bilgilendirelecek

   Sil
 4. Benim Instagram uygulaması telefondan kaldırılmıyor.Ben bu uygulamayı nasıl kullanıcam ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cihaz geldiğinde mi kuruluydu, nasıl kaldırılmıyor?

   Sil
  2. Şöyle söyleyeyim.İlk indirdiğimde normal bir uygulamaydı.Fakat sonradan sistem uygulaması oldu.Nasıl olduğunu bende anlamadım.Uygulama kaldırılmıyor yalnızca devre dışı bırakılıyor.

   Sil
  3. Cihazınız rootluysa tekrar kaldırıp kurabilirsiniz, araç olarak Lucky Patcher kullanın. Rootlu değilse format atın çünkü bu tarz sorunlar bir yerden değil birçok yerden kaynaklanır, yani cihazınızda daha ciddi sorunlar olabilir, en azından yazılımsalsa format çözecektir. İyi günler.

   Sil
 5. meb tabletini romlarken cihaz galiba soft-brick oldu general mobile yazisinda kaliyor ne yapmam lazim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Stock rom kurulumu yapmanız gerekiyor

   Sil
  2. MEB cihazları hakkında makale kaleme alınacaktır takipte kal iyi günler.

   Sil
 6. Güzel açıklamışsin tebrikler kardeşim.

  YanıtlaSil